gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

baba bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım
    Kurtlar kuzu olsun
    Şekerle bal

Baba bir masal anlat bana
    İçinde denizle balıklar
    Yağmurla kar olsun
    Güneşle ay

Anlatırken tut elimi
    Uykuya dalıp gitsem bile
    Bırakıp gitme sakın beni

Bana bir masal anlat baba
    İçinde tüm sevdiklerim
    İçinde İSTANBUL olsun

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hocamız bu türküyü çok seviyormuş bencede çok güzel.

3. isim

isim Forum Okuru

baba banan masal anlat

[ben bu şarkıya bayıldım vede hepppp dinleyeceğim sizleri çok seviyQUOTE=SadmiN;121958]babanne bana bir masal anlatsanaa bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözüQUOTE=SadmiN;121958]babanne bana bir masal anlatsanaa bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları anne notaları notalarıorum ben de babamın kıymetini biliyorum ama bazen üzüyorumben bu şarkıya bayıldım vede hepppp dinleyeceğim sizleri çok seviyQUOTE=SadmiN;121958]babanne bana bir masal anlatsanaa bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözüQUOTE=SadmiN;121958]babanne bana bir masal anlatsanaa bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları anne notaları notalarıorum ben de babamın kıymetini biliyorum ama bazen üzüyorum

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü - Bir Çapkın Dilenci

Yeni Türkü - Bir Çapkın Dilenci

Bir çapkın dilenci,dansederek gezip durur şehri Adıyla seslenir, gülerdi kadınlar. Özür diler gibi, sessiz geçer-di yıllar Bir uzak akrabaydı sonbahar Dört bir yana esip giden rüzgârlardan biri Bir gece koynuna aldı beni Geniş kanatlarında açıldım denizlere, Yıllanmış ne günler bulup çıkardım derinde Bir yosun bir şarkı, bir eski kayıkhane Doğduğum şehri buldum gittiğim her yerde...
  2. Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Bir masal anlatsam sana kollarımda İ�u benim dünyamda seni rahatlatsam Bir masal anlatsam hem de bulutlarda Ve sen de insansan bana Rengarenk ülkemde batmayan güneşe Kanatlanıp üçsam seninle Bir inci denizinde bir mercan evinde Sevişebilsek birlikte Bir masal anlatsam sıcacık yuvamda Işıtsam uyuşan o hayal dünyamda Bir masal anlatsam herşeyi unutsan Kendini bıraksan bana Bir...
  3. Acı bi Aşktan..Yeni bir MasaLa

Acı bi Aşktan..Yeni bir MasaLa

Birgün bitecegini biliyordum ve bunu bildigimi Sende cok iyi biliyordun! "Benim icin baska bir kiz yok" diyen o dudaklar simdi o baska kizin dudaklarini öpüyor... Bak... Nerden nereye..Koca bir sevda gecti üstümden enkazlarindan yeni yeni kurtuldum nezaman bitti dediysem daha cok batiriyordun sevdayi canima.. Simdi Kiymetlim var Senden öte.. Sevebilirmiyim dersin onuda Seni...
  4. Bir masaldı bu, Hep sen anlattın, Çocuktum, inandım...

Bir masaldı bu, Hep sen anlattın, Çocuktum, inandım...

Bir masaldı bu!Hep sen anlattın..Çocuktum...inandım... Bir masaldı bu! Sen anlatırdın... Miş'li geçmiş zamanlardan yokluğa uzanan Dinle derdin: Ateşi,yağmuru,güneşi dinle Kekik kokulu dağlarda Bir çoban kavalında saklı Eski bir türkünün yakarışını Alev alev bir yüreğin yanışını dinle... Sen anlatırdın... Yanmış bir türkünün ezgisinde Diyar diyar dolaşan aşkları Oysa...
  5. Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

masal nasıl anlatılır Sevgili melekler, Bakın bir baba,Külkedisi,Rapunzel,Pamuk Prenses gibi masalları nasıl anlatıyor:deli:

Sayfayı Paylaş