gebe
  1. emel melek

emel melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yeni üyeden merhaba

Konu, 'Deneme Odası' kısmında emel melek tarafından paylaşıldı.

merhaba :)) neyi nasıl araştırcamı bilmiyorum zamanla öğrenirim ama geç olcak heralde..

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hg canım aramıza gayet basit konu başlıkları ve içlerinde o konuyla alakalı alt başlıklar.. Herzaman yardımcı olmaya hazırız takıldığın yerde haberimiz olsun yeterli. Keyifli forumlar..

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin canım.
    Geç olsun güç olmasın :):)
    başlık başlık dolaş hemen kavrarsın canım iyi forumlar.

yeni üyeden merhaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklermekanı üyelerine merhaba

meleklermekanı üyelerine merhaba

merhabalar güzel,bol içerikli,süper bir forum..emeği geçen herkese teşk.ler.burda olmaktan mutluyum
  2. Yeni Üyenin İlk Gecesi

Yeni Üyenin İlk Gecesi

uyumaya calısırken -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı karma sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine karma istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...
  3. Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Yeni Üyenin İlk Gecesi uyumaya calısırken -rep 1 rep 2 re3 rep4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı rep sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere...
  4. 1 yeni üyeniz var :)

1 yeni üyeniz var :)

merhaba arkadaşlar ben foruma azönce üye oldum :humble: adım nurşen yaş 19. :ehi: şileliyim. istanbul / beylerbeyinde oturuyorum. ailevi sebepler yüzünden evlendim 2 senedir evliyim Eylül mina adında 10 aylık kızım var. umarım aranıza alırsınız bukadr bilgi yeter heralde şimdilik :ehi: tabi birde yaşıtlarım ve varsa aralık 2009 anneleriyle tanısmak isterim :grouphug:
  5. Yeni Üyeden Selamm

Yeni Üyeden Selamm

Uzun süredir forumun makalelerini yada arkadasların birbirine olan yorumlarına bakıyordum bugun artık benimde üye olmam gerektigini hissedip bi girelim dedim su melekler mekanına yaklasık 7 hafta kaldı dogumuma bebeklerle isimlerle neler yapılması gerektigiyle kendimle :) ilgili ne varsa buradan ogreneyim istedim oldugu kadarıyla hepinize Selamlar...

Sayfayı Paylaş