gebe
  1. emel melek

emel melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yeni üyeden merhaba

Konu, 'Deneme Odası' kısmında emel melek tarafından paylaşıldı.

merhaba :)) neyi nasıl araştırcamı bilmiyorum zamanla öğrenirim ama geç olcak heralde..

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hg canım aramıza gayet basit konu başlıkları ve içlerinde o konuyla alakalı alt başlıklar.. Herzaman yardımcı olmaya hazırız takıldığın yerde haberimiz olsun yeterli. Keyifli forumlar..

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin canım.
    Geç olsun güç olmasın :):)
    başlık başlık dolaş hemen kavrarsın canım iyi forumlar.

yeni üyeden merhaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. foruma yeni giren üyeler

foruma yeni giren üyeler

m!st!k : Foruma hoşgeldiniz... Yeni Üye : Hoşbulduk da ney bura şimdi. m!st!k : Forum abi. Bak komik yazılar var resimler var. Yeni Üye : Kes! Görüyoz di mi başlıkları. Ne salak muamelesi yapıyon. m!st!k : Tamam abi ben yine de söyliyim. Yeni Üye : Napıyoz şimdi hep bu formda mı kalacaz. Hani sigara falan yok mu hiç ? m!st!k : Yok abi yani var da biz ilgilenmiyoz o işlerle. Yeni...
  2. meleklermekanı üyelerine merhaba

meleklermekanı üyelerine merhaba

merhabalar güzel,bol içerikli,süper bir forum..emeği geçen herkese teşk.ler.burda olmaktan mutluyum
  3. yeni üyenin ilk gecesi

yeni üyenin ilk gecesi

uyumaya calısırken -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı karma sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...
  4. Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Yeni Üyenin İlk Gecesi uyumaya calısırken -rep 1 rep 2 re3 rep4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı rep sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere...
  5. 1 yeni üyeniz var :)

1 yeni üyeniz var :)

merhaba arkadaşlar ben foruma azönce üye oldum :humble: adım nurşen yaş 19. :ehi: şileliyim. istanbul / beylerbeyinde oturuyorum. ailevi sebepler yüzünden evlendim 2 senedir evliyim Eylül mina adında 10 aylık kızım var. umarım aranıza alırsınız bukadr bilgi yeter heralde şimdilik :ehi: tabi birde yaşıtlarım ve varsa aralık 2009 anneleriyle tanısmak isterim :grouphug:

Sayfayı Paylaş