gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Yeni Üyenin İlk Gecesi uyumaya calısırken -rep 1 rep 2 re3 rep4
    -napıosun oglum sen?
    -uyku tutmadı rep sayıyorum

kabuslarındaki cümleler...
    -abi aradım yemin ederim aradım!!
    -banlama banlama daha yeniyim
    -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi?
    -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr
    -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım
    -reklam yoktu mesajda!ya da ben görmedim!tamam belki siz görmezsiniz diye şey ettim
    -bu attığım 10.mesaj!belki sizin için küçük bir adım ama benim için büyük bir adım!vatana millete hayırlı uğurlu olsun!
    -paylaşım için saol!paylaşım için saol!mesaj sayısını yükseltmek ne zor bea!!
    -rep rep ??r r reppp

Yeni Üyenin Ruh Hali...... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örnek Paşa'nın ruh hali

Örnek Paşa'nın ruh hali

"Eşim perişan halde. Bütün dünyaya küstü. Denize bile girmiyor." Örnek Paşa'nın eşi Sevil Örnek bakın neler anlattı. Darbe günlüğü tuttuğu ileri sürülen Deniz Kuvvetleri eski Komutanı emekli Oramiral Özden Örnek’in eşi Sevil Örnek, eşinin üzüntüden öleceğini iddia etti.. Bayan Örnek'e göre kocası 16 aydır dünyaya küsmüş. Suçlamaları iiftira olarak gören bayan Örnek, belediyeyle...
  2. ruh hali gifleri

ruh hali gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gebelikte Anne Adayının Ruh Hali

Gebelikte Anne Adayının Ruh Hali

gebelikte rüyalar Gebe bir kadında fazla miktarda salgılanan hormonlardan progesteron, gebe olmayan bir kadına oranla on kez daha fazla salgılanır. Bu miktar gebe olmayan bir kadının yumurtalıklarının üç yılda ürettiği miktara eşittir. Bu yüksek hormon seviyeleri anne adayını alıngan, kırılgan, panik, önemsiz olayları büyüten, öfke krizleri yaşayan, hatta depresif bir ruh halinde olmasına...
  4. Yeni üyenin bunalım Modundaki hali (bende böyle olmuştum)

Yeni üyenin bunalım Modundaki hali (bende böyle olmuştum)

yazılı bunalım avatarları Lay lay lom ne güzel bir gün Gidip pc yi açim bakim forumda kimler var Online üye sayısı ne kadarda fazlaymış ne güzel bi gün Hemen bi konu açıyım Hımmm nası bi konu açsam acaba Sanırım konu; En çok okunan, en çok cevap verilecek bir konu olmalı Hay Allah! Konu ne olmalı ve nereye açılmalıdır acaba Geyik olsun bari bugün keyfimde yerinde Konu başlığı ve içeriği ne...
  5. Hamilelik Belirtileri Ruh Hali

Hamilelik Belirtileri Ruh Hali

hamilelikte ruh hali nasıl olur,hamilelik belirtisi duygusallaık,hamilelik belirtisi sinirlilik,hamilelik belirtisi gerginlik,gebelik belirtisi ruh halinde değişiklik hakkında bilgiler Hamilelikte vücudunuzda oluşan hormonsal değişimlere bağlı olarak ruh halinizde de bazı farklılıklar oluşabilir. Bir anda sinirlenebilir veya strese girebilirsiniz. Bir an kahkahalar atarken hemen ardından...

Sayfayı Paylaş