gebe
  1. kayıps

kayıps Forum Okuru

yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kayıps tarafından paylaşıldı.

ben üye oldum ama aktif olmadı mı acaba siteye giremiyorum yardımcı olursanız sevinirimm teşekürler.
    kayıps

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lütfen hangi nikle üye olduğunuzu yazar mısınız? :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kayıps

sanırım kayıps olması gerek öle hatırlıyıveriyorum.

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Maalesef bu nikte bir üye kaydımız yok :(
    İsterseniz tekrar üye olun,biz de bu şekilde diğer üyeliğinize ulaşır ve onu iptal ederiz,yeni kaydınız geçerli olur.. :)

yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  2. ORİFLAME e üye arıyorum arkadaşlar yardımcı olurmusunuz lütfeenn!!

ORİFLAME e üye arıyorum arkadaşlar yardımcı olurmusunuz lütfeenn!!

oriflame doğal kozmetik ürünlerinin katalogtan satışını yapıyorum ve kendi ekibim var ama ben ekibimi genişletmek istiyorum... kaybedeceğiniz hiçbirşey yok ama kazanabilceğiniz çok şey var! kendi işinizin patronu olup çalışma saatiniz kendiniz ayarlayın tek yapmanız gereken kataloğunuzu çevrenizdekilere göstermek sipariş almak ve kendinize ekip kurmak hepsi bu:) 11 ağustos son kampanya...
  3. kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

merhabalar birkaç gün önce bordo süper slim bir pantolon aldım ama üzerine birşey almadım evdeki üst giysilerimden birşeyler ayarlarım dedim ama içime sinmedi bordo pantolonun üzerine hangi renkler daha iyi gider ve pantolonumu nasıl kombine ederim lütfen fikir verirmisiniz
  4. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş