gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Yeni uzun saç modelleri ve renkleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

uzun sac modelleri seda demir saç modeli pelin karahan saç kesimi pelin karahan yeni sac modeli rengi nedir Yepyeni uzun saç modelleri ve renklerini sizler için paylaşıyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    güzel modeller..benim saçlarımda uzun biraz kestirmek istiyorum.fikir oldu tşk

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    wooooow hepsi süperler. teşekkürler paylşm için:)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dalgalı upuzun saclara bayılıyorum

5. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

çok güzel modeller benimkilerde uzun ne uğraştım uzatmak içinn yakışıyo ya

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende dalgalıları seviyorum benimkiler düz genelde kuaföre gidince dalgalı yaptırıyorum

7. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
Yeni uzun saç modelleri ve renkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç renkleri ve modelleri

Saç renkleri ve modelleri

2011 sac modelleri Kış aylarında kendi kabuğumuza çekilip dururuz oysaki ama öyle değil. Değişmek herzaman her saniye kadınların aklındadır.Saçınızın rengini yada modelini değiştirmek istiyorsanız meleklermekanına buyrunuz..
  2. Uzun ve Katlı Saç Modelleri

Uzun ve Katlı Saç Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Yeni Moda Saç Renkleri 2012 Bayanlar İçin 2012 saç renkleri ve modelleri 2012 saç renkleri modası Evet Melek'ler ve saç rengini, saç modelini değiştirmek isteyen her daim güzel olmak isteyen tüm kadınlar. İşte sizler için araştırdığımız 2012 saç renkleri modasından ve 2012 saç modelleri modasından seçtiğimiz can alıcı fıstık gibi modeller ve renkler burada arkadaşlar!
  4. Yeni Trend Bronde Saç Renkleri ve Modelleri

Yeni Trend Bronde Saç Renkleri ve Modelleri

Saçlar da yeni trend haline gelen bronde saç renkleri kahverengi ve sarı rengin en güzel tonlarının birleşiminden meydana geliyor. Son derece doğal bir görüntüsü olduğu için kısa sürede bayanlar arasın da oldukça beğenilip yaygınlaşan bronde saç modellerini birçok ünlü star da benimseyerek saçların da tercih ediyor. Özellikle yaz ayların da bronz tene oldukça yakışan bronde saç renkleri, uç...
  5. Ombreli Uzun Saç Modelleri

Ombreli Uzun Saç Modelleri

Bir süre önce saç modasın da trendler arasına girerek bayanların da yoğun ilgi gösterdiği ombreli saçlar, yeni sezonda farklı renklerle bayanların gözdesi olmanın garantisini yaşıyor. Ombreli saçları bilmeyenler için hemen söyleyeyim; Ombreli saçların dip kısımları koyu ve uç kısımlarına doğru daha açık renk tonlarından oluşan balyajlar ile uygulanıyor. Röfleli saçlara olan rağbeti birazda...

Sayfayı Paylaş