gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yeni ve muhteşem takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bu takılara benzerler daha önce hiç görmedim etkileyici ve güzel bir görünüme sahip tercih edecek meleklerimiz için ve bende çok beğendim.:) [​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hoş ve farklılar canım teşekkürler

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok hoş görünüyo canım :)

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    beğenmenize sevindim güllerim :)

Yeni ve muhteşem takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takılarda camın o muhteşem berraklığı

Takılarda camın o muhteşem berraklığı

Bayanların vazgeçilmez tutkularından biri de takılardır :D:D Ama haklılar çünkü takılar bayanların güzelliğne güzellik katan aksesuarlardır.Birde buna camın o eşşsiz sadeliği ve barraklığı eklenirse muhteşem oluyor doğrusu şahsen ben bu güzel takıları çok beğendim. Ama favorilerim baştan ilk 8 takı:D:D Sekizide birbirinden güzel:) bakalım sizler hangilerini beğeneceksiniz....
  2. Siyah Farkıyla Muhteşem Takılar

Siyah Farkıyla Muhteşem Takılar

boncuk takı modelleri boncuklu takılar boncuk takılar işi takilar Siyahın asaleti ve mükkemelliği her yerde kendini belli ediyor. Sizde siyahtan vazgeçmeyenlerdenseniz meleklerim bakın bunlar çok hoşlar :)
  3. takı modelleri esra erolun ve muhteşem yüzyılda kullanılan takılar

takı modelleri esra erolun ve muhteşem yüzyılda kullanılan takılar

takı modelleri esra erolun takıları kızlar takılar hepimizin olmassa olmazıdır giyimimiz kadar aksesuarlarımız da önemli ben çok dikkat ediyorum kolyem küpem yüzüğüm hiç eksik olmaz :deli: bu modellerde çook güzel :tik:
  4. Muhteşem Yüzyıl Takıları

Muhteşem Yüzyıl Takıları

hürrem sultan saç aksesuarları muhteşem yüzyıl aksesuarları muhteşem yüzyıl sac takıları imitasyon hürrem saç Ekranların reyting rekorları kıran yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisi filmin konusundan oyuncularına kadar ilgili çekmeye devam ediyor.Hemen hemen heryerde bu film ve içeriği hakkında olumlu olumsuz eleştirileri de eminim ki duyuyorsunuzdur.. Herşeyi bir kenara bırakarak sizlerin de...
  5. Muhteşem yüzyıl takıları

Muhteşem yüzyıl takıları

muhteşem yüzyıl kıyafetleri muhtesem yuzyil kiyafetleri muhteşem yüzyıl takıları muhtesem yuzyil takilari atasay takıları

Sayfayı Paylaş