gebe
  1. Bilezikci

Bilezikci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni ve Uygun Takı Altın Mücevherat

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Bilezikci tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Uygun ve güvenilir E-ticaret sistemi. Girip ürünleri ve fiyatları İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Yeni ve Uygun Takı Altın Mücevherat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mücevherat

Mücevherat

Kadın için sevince, erkek için üzüntüye, Toplu halde görülen mücevher dünyalığa yahut değerli insanlardan meydana gelen topluluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Cevher,Süslenmek
  2. her kıyafete uygun takı örnekleri

her kıyafete uygun takı örnekleri

kıyafete uygun takı
  3. TRT ye uygun gelmedi

TRT ye uygun gelmedi

mayıs ayında eurovisionda bizi Düm Tek Tek şarkısı ile temsil edecek olan Hadise nihayet şarkısına klip çekmişti fakattt....... O KLİP TEKRAR ÇEKİLECEK! HADİSE’NİN KLİBİNİ EROTİK BULAN TRT GERİ ADIM ATMADI.... Klibin gerekirse “100 kere bile” çekileceğini belirten bir yetkili, “Zaten kendileri de beğenmemiş” dedi. TRT ile Hadise arasındaki klip krizi, karşılıklı açıklamalarla tırmanışa...
  4. ALtın takı modeLLeri....

ALtın takı modeLLeri....

ALtın takıLarı seven meLekLerim sizLer için seçtiğim modeLLeri umarım beğenirsiniz... İLginçLer ama bence çok hoşLar ....:)
  5. yemek takımı ne alsam

yemek takımı ne alsam

nişanlı bir genç kızım malum çeyiz hazırlığı yapıyorum uzun ömürlü kaliteli ve sağlam olacak şekilde yemek takımı ayrıca çatal bıçak takımı almak istiyorum kullanan kişilerin tavsiyelerini bekliyorum hangi markaları tercih edebilirim

Sayfayı Paylaş