Yeni Yarışma Fikirleri Bekliyorum Melekler!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Yeni Yarışma Fikirleri Bekliyorum Melekler!
Melekler, siteye biraz hareket gelsin diyorum. Ne dersiniz, eski yarışma geleneğimizi hortlatalım mı? :D:D
Sizlerden yarışma fikirleri bekliyorum. Kazananlara repler müessesemizden olacak :D:D

Haydi bakalım, beyin fırtınası....:puff:

Hadi ilk fikirler benden, fotoğraf yarışması olabilir, tabi ayrıntı veririz, en güzel çiçek resmi, en güzel hayvan resmi gibi.
Akrostij yarışması olabilir, en güzel memleket resmi yarışması, iz bırakan kitap cümleleri yarışması, anneler günü geliyor en güzel anneler günü mesajı yarışması... Bende fikir çok, sizden de bekliyorum :D:D

Titanım iyi yapmışsın hayatım güzel fikir;) Daha önceki zamanlarda yapılacak yarışmalarla ilgili o zaman da fikirlerimi belirtmiştim ve tekrar belirtmek isterim. Sitemiz özellikle bayanlara yönelik olduğundan dolayı bir çok fikir üretilebilir.
mesela neler olabilir; Evinizin beğendiğiniz bir köşesinin dekoru, evinizin dekorasyon örnekleri, en güzel makyaj(göz makyajı olabilir) en şık alyans yüzük modelleri en bakımlı güzel el, görsel olarak şık sunum pasta, yemek v.s bunun gibi daha birçok şeyde yarışmalar yapılabilir;)

Titanım iyi yapmışsın hayatım güzel fikir;) Daha önceki zamanlarda yapılacak yarışmalarla ilgili o zaman da fikirlerimi belirtmiştim ve tekrar belirtmek isterim. Sitemiz özellikle bayanlara yönelik olduğundan dolayı bir çok fikir üretilebilir.
mesela neler olabilir; Evinizin beğendiğiniz bir köşesinin dekoru, evinizin dekorasyon örnekleri, en güzel makyaj(göz makyajı olabilir) en şık alyans yüzük modelleri en bakımlı güzel el, görsel olarak şık sunum pasta, yemek v.s bunun gibi daha birçok şeyde yarışmalar yapılabilir;)

Sevgili Adminim, başın kalabalık diye seni yormak istemedim, o yüzden sana haber vermeden konuyu açtım :D:D Ama biliyorumki bu tür ekşınları seversin :D:D

Birz hareket gelsin diyorum, en şık alyans ya da en bakımlı el harika fikirler :D:D Evinizdeki en şık obje de olabilir. Üretin melekler, fikirler bekliyoruz :D:D Oy birliğiyle birinde karar kılıp başlayalım, diğerlerini de sırasıyla yaparız yupis

oturma odamdan bir köşe yeni myaptım bunu hevesim geçmedi henüz :) bu tarz dimi
20140126_193423.jpg

Geri