gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni yarışma kader mahkumları

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kader mahkumları, yarışma, yarışması, cezaevi yarışması hakkında merak ettiğiniz bilgiler burada [​IMG]

Televizyonculukta son nokta!
    Sevgili Melek'ler, ekranlara yepyeni bir yarışma daha gelecek ve eminim ki, bu yarışma hepimizin ilgisini çekecek. Çünkü yarışma adından da anlaşıldığı üzere cezaevinde ki hükümlü kişilerin yarışacağı bir yarışma.

'Kader Mahkumları' adlı program Türkiye'nin yeni starlarını parmaklıklar ardında arıyor

Programda Türkiye’nin dört bir yanında cezaevlerinden 14 mahkum yarışacak.

Terör, tecavüz, cinayet suçlularıyla adi suçlardan hüküm giymiş mahkumlar yarışmada yer alamayacak. Haftada bir gün özel izinle dışarı çıkacak mahkumlar, stüdyoda prova yapma imkanı bulacak. Stüdyo, cezaevi koğuşunu andıran bir dekorasyonla kurulacak.

Yapımcılığını Esin Tanrıverdi’nin üstlendiği programa, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü’yle Başbakanlık Basın ve Halka İlişkiler Müşavirliği destek veriyor.

Jüri üyesi olarak Deniz Seki başta olmak üzere ‘dört duvar’la tanışmış şarkıcılara teklif götürülmesi planlanıyor. Yarışmanın hangi kanalda yayınlanacağı ve sunucusuysa henüz belli değil.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Haydaa bir bu eksikti... :D:D Bakalım nasıl birşey çıkacak. Ellerine sağlık Rüyammm :)

3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    iyice zıvanadan çıktılar öyle programmı olurr hahaha

4. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    bunlarda ne yapacaklarını şaşırdılar ha..........

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Yani adamlara resmen imkan tanımışlar artık ünlüde olurlar, haftada 1 gün dışarı cıkmalarıda cabası..

6. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    gecenlerde bi film seyretmiştim 2001 yapımı adını hatırlamıyorum konusu cezaevınde kı tutukluları yarıstırıyolar ve yuksek reytıngler yakalıyolardı bızım yapımcılarda neyımız eksık dıye dusunduler herhalde:))

Yeni yarışma kader mahkumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yarışmamız olsun

Yeni yarışmamız olsun

Arkadaşlar yarışmalara baktımda hepside biribirinden güzel konulardan oluşmuş..Bu defada en güzel bileklik yarışması olabilirmi acepp Malum biz kadınların ilgisini hep incik boncuk takılar çeker:)
  2. Yeni Yarışma Programı:Çek Bakalım!

Yeni Yarışma Programı:Çek Bakalım!

çek bakalım ödül çek bakalım sunucu cek bakalim sunucu cek bakalim sunucusu sunucusu yeni yarışma programı, çek bakalım, okan bayülgen, hıncal uluç, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranlarımız yeni bir yarışma programıyla şenleniyor! Çek Bakalım adıyla yayınlanacak programda jüri üyeleri Okan Bayülgen ve Hıncal Uluç olacak. Yarışmacıların kendi imkanlarıyla...
  3. Yarışma yarışma yeni yarışma

Yarışma yarışma yeni yarışma

Pasicim hani yeni yarışmalarımız, eyleniyoruz biraz kafamızı dağıtıyoruz en azından ... Bir sürü öneri vardı bir tanesini başlat hadi tatlım .. :hey:
  4. Yeni Yarışma Programı "Günüm Şahane"

Yeni Yarışma Programı "Günüm Şahane"

günüm şahane, günüm şahane yarışması, kanaltürk günüm şahane Sevgili melekler, yemek yarışmalarına bir yenisi daha ekleniyor ve Kanaltürk ekranlarında yeni ve çok farklı bir yemek yarışma programı başlıyor. Ev hanımlarının bir araya gelerek yaptıkları gün, televizyonda yarışma programı formatı haline getirildi. “Günüm Şahane” isimli yemek yarışma programının yapımcılığını Buhara...
  5. Yeni Yarışma Fikirleri Bekliyorum Melekler!

Yeni Yarışma Fikirleri Bekliyorum Melekler!

Melekler, siteye biraz hareket gelsin diyorum. Ne dersiniz, eski yarışma geleneğimizi hortlatalım mı? :D:D Sizlerden yarışma fikirleri bekliyorum. Kazananlara repler müessesemizden olacak :D:D Haydi bakalım, beyin fırtınası....:puff:

Sayfayı Paylaş