gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

yeni yarışmamız arkadaşlar! kaçırmayın koşun koşun!

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

en güzel çiçek yarışması, ayakkabı yarışması, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

merhabaaa arkadaşlarrrrr :D:D

şimdi sizler için güzel mi güzell, özelmi özel bir yarışma ile geliyorummm :D:D:kedi::muz::kedi::muz:

bu yeni yarışmamızzın dı ve konusuna gelince:D:D

evinizde sandığınızda vitrininizde yatak odanızda yada başka yerde sakladığınız gelin çiçeklerinizi ve gelin ayakkabılarınızı çıkarın hemennnn:D:D

çünkü yeni yarışmamızzzzzzzz EN GÜZEL GELİN AYAKKABISI VE GELİN ÇİÇEĞİ yarışmasıdır:D:D

bence hiç durmayın hemen koşun çiçeğinizinnn veee ayakkbızın resmini bir bütün resim halinde çekinnn ve bana pm olarak gönderinnve yarşmamıza katılınnnn :D:D

çiçek ve ayakkabı kesinlikle sadece size ait olacaktır. internetten bulduğunuz resimler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

haksızlık yapmayalımmm kendi çiçeğimizi ve kendi ayakkabımızın resmini çekip koyalımmm :D:D

eee hadi daha ne duruyorsunuzz koşunn koşunnn çekinde bana gönderin:hubidi:

bu yarışmaya tüm evli yada evlenecek, yada evlilik hazırlığı yapıpda çiçeğini ayakkabısını alan bütün meleklerimiz katılabilir.:hubidi:

yarışmada birincilik kazanan

meleğimizeeeeeeee 3000 reppp

ikinci meleğimizeeee 2000 repp

üçüncü meleğimizeee 1000 rep ve

yarışmaya katılan tüm

meleklerimizede 100 er rep verilecektirr :D:D

NOT: çiçek ve ayakkabı aynı resimde olmak zorundadır! tek tek kabul değildir.

yarışmamız 26.07.2011 salı akşamı başlayacaktır.
    o tarihe kadar lütfen resimlerinizi bana göndermeyi unutmayınız.
    katılmayan üzülür benden söylemesiii :789:

:yeah:

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    biz yarışma çamıyormuyuz asi yaa

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bunu rüyama danışmamız lazım uyuzcum :D:D ama sen bu yarışmaya bi katıl hele şekerim :789:

4. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    tmm asicim sen işini gör,yapma oraya buraya :D ben elimden geleni yaparım

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    sen yaparsın güvenim sonsuz sana aysun haa göreyimm seni :D:D

yeni yarışmamız arkadaşlar! kaçırmayın koşun koşun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Koş Peşimden

Gökhan Tepe - Koş Peşimden

Az koşmadım peşinden Tutamadım elinden Acı biber dilinden Az çekmedim gel bana Kim derdi ki sen bana İlan-ı aşk edeceksin Affım olmaz bilirsin Müstehaktır bu sana Koş peşimden sevgilim Yakalayamazsın sen beni Ara beni bul beni tut beni Sar sevginle yor beni..
  2. koş lola koş

koş lola koş

koş lola koş oyna koş Lola, Koş... Ne yaparsak yapalım hiçbir şeyin değişmeyeceğini iddia ediyorlar. Nasıl başladıysa öyle de devam edeceğini söylüyorlar. Yaşananların tümü bir kader, çok önceden belirlenmiş bir alınyazısı. Bizim mahallenin öteden beri değişmeyen çizgisi. Buna alışmamız ve bunu normalleştirmemiz gerektiğini hatırlatıyorlar her fırsatta. Bunu öylesine ukala ve kendinden emin...
  3. Özgün - Koş koş

Özgün - Koş koş

özgün koş koş kovala kovala özgün kaç kaç delikanlı korkmaz aşktan İster söv ister ağla yan Vazgeçmek zor aşktan Belli bir kural var onda Kaçan kovalar İster gül ister oyna sen Kurtulmak zor benden Zır deli bi yürek var serde Senden asla vazgeçmem Koş koş kovala Delikanlı korkmaz aşktan Kaç kaç kovala Deli gönlüm kaçmaz aşktan Koş koş kovala Delikanlı korkmaz aşktan Kaç kaç kovala Deli gönlüm koş…
  4. Survivorya çağrılsam koşa koşa giderim

Survivorya çağrılsam koşa koşa giderim

Ünlü santçı hülya avşar verdiği röportajda bakın neler konuşmuş :) Hülya Avşar, kendisini şaşırtan ve öfkelendiren Cem Uzan’ın doğumgünü partisi davetinden Survivor yarışmasına katılmasına, stand-up projesinden erkekler hakkındaki görüşlerine kadar her şeyi Rahşan Gğlşan'a anlattı.. UZAN'IN PİŞKİNLİĞİ ÇOK ŞAŞIRTTI Hülya Avşar, Cem Uzan'ın geçen ay Paris'te verdiği 50. yaş partisine...
  5. Koşu Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

Koşu Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

koşu ayakkabısı koşu ayakkabısı nasıl seçilir Sevgili melekler, zayıflamak isteyenlerin boğazlarını frenlemesinin yanında spor yapmaları da sağlık açısından gereklidir. Zira sporla desteklenmeyen diyet programı başarıya ulaşamaz. Elbetteki egzersiz seçiminde dr gözetimi gereklidir. Genelde her bünyeye uygun olan yürüyüş egzersizleri son derece faydalı olacaktır. Yürüyüş ve koşu için size...

Sayfayı Paylaş