yeni yarışmamız arkadaşlar! kaçırmayın koşun koşun!

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
yeni yarışmamız arkadaşlar! kaçırmayın koşun koşun!
en güzel çiçek yarışması, ayakkabı yarışması, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

gelin_ayakkabi_model-2cd.jpg

merhabaaa arkadaşlarrrrr :D:D

şimdi sizler için güzel mi güzell, özelmi özel bir yarışma ile geliyorummm :D:D:kedi::muz::kedi::muz:

bu yeni yarışmamızzın dı ve konusuna gelince:D:D

evinizde sandığınızda vitrininizde yatak odanızda yada başka yerde sakladığınız gelin çiçeklerinizi ve gelin ayakkabılarınızı çıkarın hemennnn:D:D

çünkü yeni yarışmamızzzzzzzz EN GÜZEL GELİN AYAKKABISI VE GELİN ÇİÇEĞİ yarışmasıdır:D:D

bence hiç durmayın hemen koşun çiçeğinizinnn veee ayakkbızın resmini bir bütün resim halinde çekinnn ve bana pm olarak gönderinnve yarşmamıza katılınnnn :D:D

çiçek ve ayakkabı kesinlikle sadece size ait olacaktır. internetten bulduğunuz resimler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

haksızlık yapmayalımmm kendi çiçeğimizi ve kendi ayakkabımızın resmini çekip koyalımmm :D:D

eee hadi daha ne duruyorsunuzz koşunn koşunnn çekinde bana gönderin:hubidi:

bu yarışmaya tüm evli yada evlenecek, yada evlilik hazırlığı yapıpda çiçeğini ayakkabısını alan bütün meleklerimiz katılabilir.:hubidi:

yarışmada birincilik kazanan

meleğimizeeeeeeee 3000 reppp

ikinci meleğimizeeee 2000 repp

üçüncü meleğimizeee 1000 rep ve

yarışmaya katılan tüm

meleklerimizede 100 er rep verilecektirr :D:D

NOT: çiçek ve ayakkabı aynı resimde olmak zorundadır! tek tek kabul değildir.

yarışmamız 26.07.2011 salı akşamı başlayacaktır.
o tarihe kadar lütfen resimlerinizi bana göndermeyi unutmayınız.
katılmayan üzülür benden söylemesiii :789:

:yeah:

bunu rüyama danışmamız lazım uyuzcum :D:D ama sen bu yarışmaya bi katıl hele şekerim :789:

Geri