gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yeni yasin kutlu olsun...askim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

yeni yaşın kutlu olsun aşkım yeni yılın kutlu olsun aşkım askim yilin yilin askim yılın yaşın

baktabul.com

Yeni yasin kutlu olsun...askim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yenİ Yiliniz Kutlu Olsun

Yenİ Yiliniz Kutlu Olsun

yeni yılınız kutlu olsun melekler sizi çokkkkkkkkkk şeviyommmmmmm:clapping:
  2. Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Kutlu olsun

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Kutlu olsun

İlköğretim ve liselerde 2008-2009 eğitim-öğretim yılının ilk ders zili bugün çaldı. İlköğretim ve liselerde okuyan toplam 14 milyon öğrenci ve 662 bin öğretmen 3 aylık yaz tatilinin ardından ders başı yaptı. Okulların açıldığı gün öğrencilere ders ve çalışma kitapları ücretsiz dağıtılacak. Öğretmenlere de kılavuz kitaplar verilecek. Bu yıl öğrenci ve öğretmenlere toplam 165 milyon...
  3. 2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Acısıyla tatlısıyla 2010 yılını artık geride bırakıyoruz.Belki içimizde bazılarımız için çok iyi bir sene oldu kimileri içinde hatırlamak istemediği günler ve acılarla dolu bir sene... Belki hayatınızda çok fazla değişiklik olmadı yada ailenize yepyeni bebişin katılmasıyla yeniyıla çoğalmış bir nüfusla giriyorsunuz.. Kısacası arkadaşlar acı,tatlı,hastalık,sağlık,mutluluk,üzüntü herşey insanlar...
  4. yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun sözleri

yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun sözleri

bu parçayı hatırladınız mı ya yeni yıl yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsuuuun :) Sözleri varmı teşekkür ediym.
  5. Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Sayfayı Paylaş