gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Yıl Diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Hedef: Haftada 1 - 2 kilo. Günlük kalori: 1500 Kcal Yeni yıla yepyeni bir formla girmek isteyen kişilere yönelik 1500 kalori civarında bir diyet. Hemen başlayarak Yeni Yıla bir iki kilo eksik girebilirsiniz.
    Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır.
    DİYET BOYUNCA

Sabah : 1 ince dilim ekmek, 20 gram peynir, 1 domates, 1 salatalık.
    Kuşluk : 1 porsiyon meyve
    Öğle : 1 yağsız tost, 1 ayran, yağsız salata.
    İkindi : 1 porsiyon meyve
    Akşam : 4 yemek kaşığı sebze, 2 ızgara köfte (60 gram kadar) veya 100 gram tavuk, 1 çay bardağı yoğurt, salata.
    Gece : 1 porsiyon meyve.

kaynak:kilodiyet.com

Yeni Yıl Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstediğini ye Diyeti

İstediğini ye Diyeti

Hedef: Haftada ortalama 1 kilo. Günlük kalori: 1500 Kcal Haftada 1 kilo vererek, yavaş ancak emin adımlarla zayıflamak isteyenlerin diyeti. Günde 2 bardak ayran veya 2 kase yoğurt yemek aralarında yenilebilir. Çay/kahve şekersiz ve sütsüz içilmelidir. Havuç salata değil, sebze sayılmalıdır. (Havuç salatası, sebze yemeği yerine geçer) Patates, kızartma, kuruyemiş hamur işleri yenmemelidir....
  2. YENİ; 1200 kalorilik diyet

YENİ; 1200 kalorilik diyet

1200 kalorilik diyet 1200 kalorilik diyet listesi Sevgili; diyetçi meleklerim:)Biliyorum bazılarınız kilolarından şikayetci bazılarınızda küçük fazlalıklarından...Her yolu deniyorsunuz ama olmuyor mu.?Sürekli farklı farklı birşey denemeyin, çünkü; denediğiniz herşey sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Dikakt etmek gerekiyor.Eğer dikkatli ve düzenli diyet ve spor yapmaz iseniz emin olun...
  3. Yeni yıla yeni masalarla girin.

Yeni yıla yeni masalarla girin.

Cam masa modelleri yeni tasarımlar, evlerinize ve yazlıklarınıza, çalışma odanıza göre tasarlanmış, Çok şık yeni model cam masalar sizleri bekliyor artık. Yeni yıla yeni eşyalar ..
  4. 2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Mesajları 2012 Yeni Yıl İle İlgili Güzel Sözler Yılbaşı Sözleri Yeni Yıl mesajları aSLINDA 2011 YILI BANA PEK İYİ GELMEDİ, ÖNCELİKLE BABAMI KAYBETTİM ŞUBAT AYINDA SONRA SEVGİLİMDEN AYRILDIM. oKULDAKİ DURUMUMDA İÇLER ACISI. iŞTE NET ÜZERİNDEN Birşeyler yapmak istiyorum. Bari bu 2012 yılı güzel geçsin ve huzurlu olayım diye düşünüyorum. Umarım herkesin yeni yılı güzel geçer. Neyse...
  5. Yeni Yıl Mesajları 2013

Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; yeni yıl mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nasıl geçtiğini anlamadan bir yılı daha devirdik gidiyoruz. Yeni umutlar, heyecanlarla girdiğimiz 2012 yılı kimbilir nasıl geçti her birimizin hayatında. Belki kimimize bir önce ki yılı arattı, belki de hayatımızın en güzel anılarıyla doldu. Dileyelim ki 2013 yılı tam düşlediğimiz gibi olsun, yüzümüz hep...

Sayfayı Paylaş