gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Yıl İçin Değişik Süslemeler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

yeni yıl yılbaşı yılbaşı hediyeleri
    yılbaşı mesajları

Hersene benim evimi aynı süslemekten sıkıldım artık yeni dekorlar yeni dekoratif eşyalar istiyorum diyorsanız bu konumuz tam da size göre melekler. Hersene evimizi süslemek gelenek haline geldi melekler:) yok am ağacı yok renkli ışıklar, abajurlar, objeler derken bağımlılık haline geldiğini hissediyorsunuzdur. Evinizi bu yılbaşında süslemezseniz eksiklik olacaktır eminim :D:D
    her sene evinizi aynı süsleyip bu senede değişik fikirler istiyorsanız Sizlere Güzel ve değişik Süsleme modellerini sunacağız melekler :)

CeMoŞ bunu beğendi.
Yeni Yıl İçin Değişik Süslemeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yıl makyajı  için öneriLer!

Yeni yıl makyajı için öneriLer!

Yeni yıl için güzelliğinizi ortaya çıkaran bir makyajın püf noktaları.. Nemlendirici: Nemlendirici mutlaka olmalı. Fondöten öncesinde cildinizi hazırlar. Cildinize biraz nemlendirici sürdükten sonra fondöteni daha kolay uygularsınız. Fondöten: Yüzünüze açık renk bir fondöten uygulayabilirsiniz. Sünger kullanabilir ya da parmak uçlarınızla uygulayabilirsiniz. Pudra: Pudra her zaman ihtiyaç...
  2. Giysileriniz için yaka süslemeleri

Giysileriniz için yaka süslemeleri

yaka süsleme yaka süslemeleri süsleri elbise süslemeleri elbise süsleme modelleri Hanımlar bluzlarınıza,penyelerinize,kazak ve elbiselerinize bir hava katmak isterseniz eğer size birkaç yaka süsleme modeli öneriyorum.Eskimiş giysilerinizede yapıp uygulayabilirsiniz.Giysilerinize hoş görünüm sağlayacaktır.
  3. Değişik Yaş Pasta Süslemeleri Dekorları

Değişik Yaş Pasta Süslemeleri Dekorları

Yaş Pasta süslemeleri değişik Yaş Pasta Dekorları Özellikle evde yaş pasta yapmayı seven Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, birbirinden şık değişik yaş pasta ve doğum günü pastası süslemeleri ve dekorlarıbu sayfamızda görücüye çıkıyor arkadaşlar.
  4. yeni yıl sözleri 2013 değişik olsun

yeni yıl sözleri 2013 değişik olsun

Yeni yıl havasına girdik. Faceden değişik yeni yıl sözleri paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Şöyle güzel yeni yıl mesajları var mı yazabileceğiniz ?
  5. 2014 Yılı İçin Harika Yeni Yıl Mesajları

2014 Yılı İçin Harika Yeni Yıl Mesajları

yeni yıl mesajları, 2014 yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları Sevgili melekler, yeni yıl için yepyeni kutlama mesajlarını sizler için bir araya getirdik ve beğeninize sunuyoruz... Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. 2014 yılında tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim. En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. 2014 yılının dolu dolu ve geniş en...

Sayfayı Paylaş