gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Yıl İçin Ev Dekorasyon Önerileri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

dekorasyon yeni yıl yeni yıl mesajları
    yeni yıl hediyeleri

Acısıyla tatlısıyla koca bir yıl geride kalırken çok fazla dileğimiz ve isteğimiz var yeni yıldan. sadece yeni yıla kendimizi hazırlamıyoruz elbette melekler. Evlerimizi işyerlerimizi de yeni yıl havasına soktuktuk bile :D:D Çam ağaçları, süslemeler, hediyeler Herşey hazır neredeyse.
    Peki ben süsümü aldım ama evimi nasıl dekor edeceğim diye soranlar varmı ? evet dediğinizi duyar gibiyim :)

Şimdi size yardımcı olmak amacıyla Evleriniz için Dekor Önerileri sunuyoruz melekler :)

NOT: Noel Babayı gören bizim evede göndersin hahaha

Yeni Yıl İçin Ev Dekorasyon Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yıl makyajı  için öneriLer!

Yeni yıl makyajı için öneriLer!

Yeni yıl için güzelliğinizi ortaya çıkaran bir makyajın püf noktaları.. Nemlendirici: Nemlendirici mutlaka olmalı. Fondöten öncesinde cildinizi hazırlar. Cildinize biraz nemlendirici sürdükten sonra fondöteni daha kolay uygularsınız. Fondöten: Yüzünüze açık renk bir fondöten uygulayabilirsiniz. Sünger kullanabilir ya da parmak uçlarınızla uygulayabilirsiniz. Pudra: Pudra her zaman ihtiyaç...
  2. Yeni Yıl Akşamı için Saç Önerileri

Yeni Yıl Akşamı için Saç Önerileri

saç modelleri saç renkleri saç modelleri 2012 saç modelleri bayan saç bakımı hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Yeni yıla çok az bir zaman hatta sayılı günler kaldı diyebiliriz melekler. Artık Rezervasyonlarınızı bile yaptırmışsınızdır. En şık Gece Elbisenizi de ayarladınız Çok Şık Ayakkabınızı da seçtiniz Sıra geldi saçınızın modelini nasıl yapacağınıza :) Bir türlü hangi...
  3. Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum sizden ben bu yıl evleniyorum ve evim bembeyaz olsun istiyorum, lütfen bana Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler verin ki bende ona göre evimi dizayn edeyim.
  4. Sonbahar İçin Ev Dekorasyonu Önerileri 2013

Sonbahar İçin Ev Dekorasyonu Önerileri 2013

sonbahar ev dekorasyonu, ev dekorasyonu 2013 sonbahar, 2013 sonbahar ev dekorasyonu Sevgili melekler, her ne kadar havalar son derece sıcak geçiyor olsa da güvenmeyin, çok yakında soğuyacak. Sonbahara girmiş olmamız sebebiyle de mutfaklarımızda yaptığımız hazırlıklar ve gardroplarımızda yaptığımız değişiklikler yanında evlerimizde de ufak tefek değişikliklerle sonbahar havasını evlerimize...
  5. Öğrenci Evleri İçin Dekorasyon Önerileri

Öğrenci Evleri İçin Dekorasyon Önerileri

öğrenci evleri, öğrenci ev dekorasyon örnekleri, öğrenci evi dekorasyonu Malum üniversite öğrencileri için yeni bir eğitim ve öğretim yılı yakın bir zamanda başladı. Birçok öğrenci yurtta kalmayı tercih ederken bazılarıda birkaç arkadaş toplanıp öğrenci evi tutma yoluna başvuruyorlar. Bizde Melekler Mekanı.com olarak ev hayatını seçen üniversite öğrencileri için farklı dekorasyon fikirlerini...

Sayfayı Paylaş