gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Yeni yıl karikatüeleri

Konu, 'Karikatürler' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

karikatürler yeni yıl karikatürleri noel baba karikatürleri burada.Yeni yıl için bir çok yeni yıl e-kartları ve yeni yıl smileyleri paylaştık şimdiyse yeni yılı gülerek karşılamak için yeni yıl karikatürleri paylaşıcaz.Bir birinden komik yeni yıl karikatürleri konumuzda.

Yeni yıl karikatüeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yıla özel biblolar

Yeni yıla özel biblolar

YENİ YIL YAKLAŞIYOR HEDİYELER SEÇİLMEYE HAZIRLIKLAR YAPILMAYA BAŞLADI.SOKAKLARDA RENGARENK IŞIL IŞIL SÜSLEMELER YAZILAR.PEKİ EVİNİZ HAZIR MI ? YENİ BİR YILA GİRMENİN HEYECANINI EVİNİZLE PAYLAŞMANIZ İÇİN ONU DA SÜSLEMELİSİNİZ Kİ BU HAVAYI ODA HİSSETSİN İŞTE BUNU İÇİN BİRKAÇ GÜZEL BİBLO VE MUMLUK
  2. Yeni yılda beklentilerimiz

Yeni yılda beklentilerimiz

Meleklerim acısıyla tatlısıyla bir yıl daha nerdeyse geride kaldı bazılarımız için 2011 çok güzel geçsede bazılarımız için beklediği gibi bir yıl olmamıştır ben burda sizlerden 2012 den beklentilerinizi paylaşmanızı istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim
  3. 2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Mesajları 2012 Yeni Yıl İle İlgili Güzel Sözler Yılbaşı Sözleri Yeni Yıl mesajları aSLINDA 2011 YILI BANA PEK İYİ GELMEDİ, ÖNCELİKLE BABAMI KAYBETTİM ŞUBAT AYINDA SONRA SEVGİLİMDEN AYRILDIM. oKULDAKİ DURUMUMDA İÇLER ACISI. iŞTE NET ÜZERİNDEN Birşeyler yapmak istiyorum. Bari bu 2012 yılı güzel geçsin ve huzurlu olayım diye düşünüyorum. Umarım herkesin yeni yılı güzel geçer. Neyse...
  4. Bershka yeni yıl koleksiyonu

Bershka yeni yıl koleksiyonu

bershka elbise modelleri bershka yeni yıl koleksiyonu yeni yıl elbise modelleri konumuzda.Malum yeni yıla az bir zaman kaldı.Özel davetlerde ya da partilerde şık ve dikkat çekici olmak isteyen bayanlar için ünlü marka Bershka yeni yıl koleksiyonu hazırlamış.Daha önce Bershka yeni elbise koleksiyonlarını tanıtmıştık, şimdiyse yeni yılı dışarıda geçirmek isteyenler ve hala ne giyeceklerine karar...
  5. Yeni yıl menüleri bizden

Yeni yıl menüleri bizden

yeni yıl menüsü yılbaşı menüsü 2012 yılbaşı menüsü evde 31 Aralık gecesi yeni yılı beklerken, gelen konuklarınıza ve ailenize lezzetli bir yılbaşı menüsü hazırlamak mı istiyor sunuz? O halde yeni yıl menüleri bizden diyoruz ve size çok lezzetli yılbaşı yemekleri tarifi sunuyoruz Melek'ler! MENÜ SEÇENEĞİ 1: -Havuç çorbası -Ispanaklı Krep -Yoğurtlu patates salatası -Kral Tacı -Safranlı...

Sayfayı Paylaş