Yeni Yıl Mesajları 2014

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Yeni Yıl Mesajları 2014
yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları 2014, 2014 yeni yıl mesajları

Sevgili melekler, yeni yıla özel birbirinden güzel mesajların bulunduğu bu sayfamızdaki kutlama mesajlarıyla yılbaşı gecesi hem sevdiklerinizi mutlu edecek, hem de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayacaksınız. İşte 2014 yılbaşı için kutlama mesajları...
yilbasi-mesajlari.jpg

2013′d3 Acı ile bıraktığın gözyaşları 2014 da Mutluluk Gözyaşların Olması Dileğiyle Yeni Yılınız Kutlu Olsun..

Her Sene ömrümüzden 1 yıl gitsede sizlerle ömrümü harcamanın mutluluğu içindeyim 2014 yeni yılınızı Kutlarım.

2014 Yalında Ailenizin Sağlığı yerinde Huzurunuz 2014′den daha Kuvvetli Olması Dileği ile Yeni Yılınız Yeni Mutluluklar getirsin.

Mutluluklar yeni yılınızı norl ağaçları gibi süslesin, gözlerinizdeki ışık 2014′a daha Kuvvetli ve istekli baksın Yeni yılınız Kutlu Olsun.

Bütün Güzel Zamanlar 2014′de sizlerle Olsun, Bu Sene Sizin için öyle bir sene olsun ki, Her baktığınız yerde mutluluklar Sarsın Bedeninizi.

2014′da Sana Mutluluklar Diliyorum içinde bol Sağlık ve huzur Dolu Bir yıl geçmesi deliği ile mutlu 2014′lar..

2014′de iLk önce Sağlığın Sonra Aşkın Seni Mutlu Etsin Yeni Yılın Kutlu ve mutlu Olsun.

Bu mesaj Sadece 2014′a özel Senin için Yazılmıştır. Lütfen 2014 Yılına kadar Saklayınız Mutlu ve Huzur Dolu Sağlıklı Yıllar Diliyorum Canım.

Bu Yeni Yılda iyi Değil Süper OLman Dileklerimle 2014 Sana Yeni Güzellikler getirir İNŞALLAH..

ALLAH 2014′in yaşanmış mutluluklarını 2014′da da nasip etsin acıları göstermesin yeniyılınız hayırlı Olsun.

Ulaşmak istediğin hedeflerine 2014 yılında Yakalaman Dileği ile Yeni Yılın Kutlarım.

Yeni Bir Yılda Yeni Bir Zaman Tüneline Girdiğimiz Bu Güzel Yılda Mutluluk ve heyecan hep seninle olsun.

Yeni Yılın Yeni Dakikalarında Sana Mutluluklar dilerim 2014 yılın Hayırlı Olsun.

2014’3 Girerken Oyle bir mutlu olki 2013′deki Bütün Mutluluklar Kıskansın yeni Sevinçlerini Yeni yılın Kutlu Olsun CanıMmmmMM.

Bu Güzel yeni Yıla Yanında Olarak yapamayı Çok isterdim Canım, Ama Kalplerimiz Bir Olduğu Sürece Bizim için hergün yeni Bir yıl Olucak Bunu Unutma Kalbim Seninle Sevdiğim..

Yeni Yılını yeni Yıl mesajlarıyla Değil Aslında Senin için Yazdığım Şarkı Sözleriyle Kutlamak isterdm bebeğim Seviyorum Seni Yeni yılın Kutlu Olsun.

Hayat Herşeye rağmen ilerliyorsan, üzülmeye değil üzüntülerden mutlu olmaya bak, Bu Yılda üzüntüleri bir yere bırak Sevinçleri Tutmaya Bak Canım 2014 Yılı Mutluluklar Versin Sana.

Izdırap içinde Geçsede 2013 Şükürler Olsun Hep birlikteyiz. 2014 da Kalplerimiz Bir Sevgimiz Ebedi Olsun 2014 hepimize Hayırlı Olsun.

2013 de bıraktığın acılar benim 2014 da yaşanacak mutlu dakikalar senin olsun yeni yılın Kutlu olsun Arkadaşım.

2013′d3 yaşayacağın Mutlulukları 2014′de de Sürdürmen Dileğiyle yeni Yılını Kutlarım Canım 2014′un En Özel Ve Güzel insanı Bütün Güzellikler Senin Olsun.

2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007,vs vs.. 2013 derlen artık 2014′a ilk Adımı Attık Umarım Yaşadığımız Bu Güzellikler Yaşadığımız 2000′li Yıllarda Aralıksız Devam Eder Sevgilim yeni Yılınu Kutlarım.

Bütün Güzellikleri Yüce YARADANIM kalbine üzüntüleri ise geçen saatlere Bıraksın, 2014 ikimiz için hayırlısı olsun bebeğim seviyorum seni.

” 2014 ” Bu Güzel Yeni Yılda, ilk başta Sağlık, Sonra Huzur ve Hayatında Yaşanması gereken Aşk’ın Heycanı olsun Yeni Yılın Kutlu Olsun.

2014 Senesi Hepimize Sana Ve Sevdiklerine Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Yaşanması gereken En Güzel Anları Aralıksız Daim Etsin! Yeni Yılı Sevdiklerinle Sevdiğin şekilde Geçirmen Dileği ile Hayırlı Olsun.

2013 Yılındaki kalp Atışların 2014 da daha kuvvetli olsun Bu Güzel geçmesini Dilediğimiz yılda Sevdiklerin hep yanında Olsun Yeni Yılın Kutlu Olsun Dostum..

Geri