gebe
  1. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

yeni yıl yeni dilekler yeni umutlar meleklerrr

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında ESİNKADİR tarafından paylaşıldı.

bakalım dileklerimiz neler melekler... benimki sağlık huzur ve bebişşşşş :D

yeni yıl yeni dilekler yeni umutlar meleklerrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prostat kanserinde yeni umut

Prostat kanserinde yeni umut

İngiltere'nin başkenti Londra'daki Royal Marsden Hastanesi bilim adamlarının, tedavisi mümkün olmayan ve çok saldırgan bir prostat kanseri türüne karşı etkili ilaç geliştirdikleri açıklandı. Kanser tedavisi alanında 70 yılın en önemli gelişmelerinden biri olduğu belirtilen “Abiraterone” adlı ilaçla hastalığın halen uygulanan kemoterapilere karşı dirençli ve öldürücü türünde yüzde 80'e varan...
  2. Şeker hastalarına yeni umut

Şeker hastalarına yeni umut

Bazı yörelerde çayüzümü olarak da bilinen yabanmersinin, şişmanlık ve şeker hastalığına iyi gelebileceği açıklandı. Bazı yörelerde çayüzümü olarak da bilinen yabanmersinin, şişmanlık ve şeker hastalığına iyi gelebileceği açıklandı. Montreal Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğretim üyelerinden Pierre Haddad, bir süreden beri üzerinde çalıştığı bilimsel araştırması ile...
  3. Cocuk isteyenlere yeni umut ....

Cocuk isteyenlere yeni umut ....

kent hastanesi tüp bebek merkezi ekibinden operatör dr israel aruh mini tüp bebek yaptıranlar anne olmak bu dünyadaki en güzel şey olsa gerek ve dilerim sadece mekanımızdaki meleklerimiz değil anne olmak isteyen tüm meleklere rabbim annelik duygusunu tattırır inşallah ....allahım hepinizin gönlünüze göre versin canlarım :) Tüp bebek yöntemiyle şans bulamayan çiftlere yeni bir umut...
  4. 2012 Yeni Yıl dilekleri

2012 Yeni Yıl dilekleri

2012 yılında yeni yıl yılbaşı dileklerinizi ve mesajlarlınızı lütfen bu başlık altından yazalım. Güzel bir katılım istiyorum arkadaşlarım. Bakalım 2012 den kim neler bekliyor neler temenni ediyor. Hadi bakalım herkesi bekliyoruz. İlk Ben Yazıyorum. YENİ YIL DİLEĞİM : Yeni yıl öncelikle huzun barış ve sağlık getirsin. Herkesin yeni yılını şimdiden tebrik ediyorum. Sadmin
  5. Ünlülerden Yeni Yıl Dilekleri

Ünlülerden Yeni Yıl Dilekleri

Bu konu; ünlülerin yılbaşı dilekleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni bir yıla merhaba dememize az bir zaman kala ünlülerden ufaktan ufaktan sosyal medya aracılığıyla iyi dileklerini yollamaya başladılar. Daha ziyade twitterdan yollanan bu mesajlarda kişisel dileklerin yanısıra genel dilekler de mevcut. İşte 2013 yılı için ünlülerin dilekleri... Sibel Turnagöl...

Sayfayı Paylaş