gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Yeni yila özel şömine süslemeleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ŞÖMİNESİ OLANLAR İÇİN GEÇERLİ BİR DURUM BU TABİİKİ :) BENIM YOK ŞAHSEN YILBAŞI GELİNCEDE OLANLAR SÜSLEYECEKTİR BÜYÜK İHTİMAL YARDIMCI FİKİR OLMASI İÇİN SİZLERE BİRKAÇ MODEL ....

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    benimdeee yok elmalımmm ama çook güzeller teş ederimm :kiss:

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ya bizde şömine var ama onu süslemek yakmak sonra rüzgar çıkar duman olduğu gibi evin içine girer :D:D Yoksa süslesekte yakmasak mı napsak :D:D

Paylaşım için teşekkürler +1000 rep veriyorum yılbaşı ya almadım deme :D:D

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    :deli: tesekkür ederm sadminim yılbası hediyemi de aldm.....hehe

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    benm bi şöminem yok ama olsaydı burdan örnek alırdım

Yeni yila özel şömine süslemeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şömine

Şömine

Can derdi demektir. Kötü bir olay, moralinizi bozacak, sizi çok üzecek demektir. Eğer şöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın iyi olacağına açılacağına ve işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır. Rüyada şömine görmek, can sıkıntısı demektir. Kötü bir olay canınızın sıkılmasına neden olacak.Can sıkıntısı demektir. Kötü bir olay, canınızın sıkılmasına neden olacak. Eğer şöminede ateş yanıyorsa,...
  2. şömine tutkunları için özel şömine tasarımlar

şömine tutkunları için özel şömine tasarımlar

Özel şömine tasarımları... Bir ısıtma uzmanı olan Hürsan Şömine müşterilerinin isteklerine, mekanların mimari yapılarına uygun olarak şömine üretimi de yapıyor. İstenilen şekil ve görünümlerde üretim yapabilen Hürsan Şömine, 50 – 200 m²'lik alanlara kadar ısınma imkanı sunuyor. Yapılan ekspertiz çalışmaları ile evlerin iç aksamında yapılması gereken değişiklikler...
  3. Şömine Süslemeleri

Şömine Süslemeleri

Şömineler evlere değişik buğulu ve romatik bir hava katar.Hepimiz severiz ve evimizde olsun isteriz... Ayna Şömine üzerine ayna asmak çok klasik bir uygulama. Klasik çözümlerden şaşmam diyorsanız, eski bir Venedik aynasınıya da kıvrımlı çerçevesini parlak kırmızıya boyadığınız 1940'lara ait bi aynayı tercih edin Şimdi onlar konuşuyor... Antika parçalar Modem bir mimari kahuk içinde az...
  4. Yeni Yıl İçin Değişik Süslemeler

Yeni Yıl İçin Değişik Süslemeler

yeni yıl yılbaşı yılbaşı hediyeleri yılbaşı mesajları Hersene benim evimi aynı süslemekten sıkıldım artık yeni dekorlar yeni dekoratif eşyalar istiyorum diyorsanız bu konumuz tam da size göre melekler. Hersene evimizi süslemek gelenek haline geldi melekler:) yok am ağacı yok renkli ışıklar, abajurlar, objeler derken bağımlılık haline geldiğini hissediyorsunuzdur. Evinizi bu yılbaşında...
  5. Yılbaşına Özel Tırnak Oje Süslemeleri

Yılbaşına Özel Tırnak Oje Süslemeleri

2015 yılını acısı ve tatlısı ile geride bırakıp yepyeni bir yıl olan 2016 yılına girmemize artık sayılı günler kaldı. Yılbaşını farklı eğlence mekanların da grimeyi planlayanlar için özellikle bayanlara özel aksesuar, giyim ve makyaj konusun da ince eleyip sık dokuma günleri de yaklaştı. Yılbaşına özel bir tasarım sergilemek istiyorsanız bu işe tırnaklarınızdan başlayabilirsiniz. Dikkat çekici...

Sayfayı Paylaş