gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni yıla sensiz giriyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yine yeni bir yıl geliyor ve ben yine bu yılda sensiz giriyorum gelen yıla. Biliyorum kimileri boş boş okuyacak bu yazıyı. kim diyecekler. Ben kendimi sen kendini biliyorsun. Dedim ya bu yılada sensiz giriyorum. Lütfen bana bu yıla sensiz giriyorumla ilgili yazı gönderin varsa yazılar yada resimlerde olabilir.

Hakan.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

yeni yıla sensiz giriyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sensiz Yıllarda

Ajda Pekkan - Sensiz Yıllarda

Yağmurlu bir gündü Tıpkı bugün gibi Kaybetmiştim seni Taştı gözyaşım Karıştı yağmura Bensizdin yıllarca Sen neyi aradın Sevgiyi buldun mü Yabancı kollarda Mutlu oldun mü Sensiz yıllarda yaşadım sanma Sensiz yıllarda unutmadım seni Sensiz yıllarda belki arar da Sorarsın diye avunmadım
  2. Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor

çocuklar duymasın yeni çocuklar duymasın yeni bölüm bölümleri bölümü cocuklar duymasin bölümleri 'DÖNÜYORUM AMA KURALLARIM VAR' Benimde kurallarım var, bende insanım, buda benim özel hayatım, işimi bilirim güzelim gencim, kaprisliyim psikoyum :D:D Yeniden başlamasını merakla bekliyoruz arkadaşlarım, pınar sanada başarılar Meleğim :) Çocuğun kesin kız bu arada baktım anlarım ben :D:D PINAR...
  3. 6 Yeni Film Vizyona Giriyor

6 Yeni Film Vizyona Giriyor

Gökten Üç Elma Düştü ve Yaşam Arsızı'nın da aralarında olduğu 6 yeni yapım sinemaseverlerle buluştu. Raşit Çelikezer'in yönetmenliğini yaptığı Bennu Yıldırımlar, Köksal Engur ve İsmail Hacıoğlu gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Gökten Üç Elma Düştü, bir 'aile' olmayı düşleyenler bu uğurda cinayet bile işleyebilir mi? sorusunun cevabını arıyor. Haftanın...
  4. Muhteşem Yüzyıl'a Yeni Bir Oyuncu Giriyor!

Muhteşem Yüzyıl'a Yeni Bir Oyuncu Giriyor!

muhteşem yüzyıla yeni oyuncu muhteşem yüzyıl yeni oyuncusu yüzyıl oyuncular sezon oyuncuları 2sezon oyuncuları muhteşem yüzyıl, 2011, yeni sezonda, yeni bir oyuncu, kim katılacak, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Reyting rekortmeni Muhteşem Yüzyıl dizisine ,yeni sezonda yeni ünlü bir oyuncu giriyor! Mehmet Günsur Şehzade Mustafa oluyor!.. İtalyada ikamet eden ünlü...
  5. Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum Şarkı sözleri

Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum Şarkı sözleri

yeni yıla sensiz giriyorum erol evgin yeni yıla sensiz giriyorum şarkı sözleri burada arkadaşlar. 2012 yılına sayılı günlerin kaldığı bu günlerde, yeni yıla sensiz giriyorum diyenler için Erol Evgin Yeni Yıla Sensiz giriyorum şarkı sözleri ile yeni yıl hediyesi sunmak istiyoruz Melek'lerim. Bu şarkı tüm yanlızlara ve sevgilisinden uzakta olanlara gelsin. Yeni yıla sensiz giriyorum Bu...

Sayfayı Paylaş