gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yeni yıla yeni masalarla girin.

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Cam masa modelleri yeni tasarımlar, evlerinize ve yazlıklarınıza, çalışma odanıza göre tasarlanmış, Çok şık yeni model cam masalar sizleri bekliyor artık. Yeni yıla yeni eşyalar ..

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hey Allahım yanlış okumuşum.Yeni Yıla MASALLAR gibi girin diye okudum hahaha bu güzelmiş canım masal gibi :haha: [​IMG]

Yeni yıla yeni masalarla girin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı Makyajı ile Yeni Yıla En Güzel Siz Girin

Yılbaşı Makyajı ile Yeni Yıla En Güzel Siz Girin

Yılbaşı gecesi unutulmaz olmak istiyorsanız, büyüleyici bir makyaja ve saç stiline ihtiyacınız var demektir. İşte size adım adım yılbaşı gecesi makyajı: Yılbaşı makyajı Gözkapağına far: İlk adım yüzünüzü iyice temizledikten sonra, kaliteli bir fondöteni tüm yüze yedirmektir. Daha sonra makyaja gözlerden başlıyoruz. Göz kapağına baz olarak metalik açık kahve far sürülüyor. Bir parça pamukla...
  2. 2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Mesajları 2012 Yeni Yıl İle İlgili Güzel Sözler Yılbaşı Sözleri Yeni Yıl mesajları aSLINDA 2011 YILI BANA PEK İYİ GELMEDİ, ÖNCELİKLE BABAMI KAYBETTİM ŞUBAT AYINDA SONRA SEVGİLİMDEN AYRILDIM. oKULDAKİ DURUMUMDA İÇLER ACISI. iŞTE NET ÜZERİNDEN Birşeyler yapmak istiyorum. Bari bu 2012 yılı güzel geçsin ve huzurlu olayım diye düşünüyorum. Umarım herkesin yeni yılı güzel geçer. Neyse...
  3. Yeni Yıl Mesajları 2013

Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; yeni yıl mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nasıl geçtiğini anlamadan bir yılı daha devirdik gidiyoruz. Yeni umutlar, heyecanlarla girdiğimiz 2012 yılı kimbilir nasıl geçti her birimizin hayatında. Belki kimimize bir önce ki yılı arattı, belki de hayatımızın en güzel anılarıyla doldu. Dileyelim ki 2013 yılı tam düşlediğimiz gibi olsun, yüzümüz hep...
  4. yeni yıl yeni dilekler yeni umutlar meleklerrr

yeni yıl yeni dilekler yeni umutlar meleklerrr

bakalım dileklerimiz neler melekler... benimki sağlık huzur ve bebişşşşş :D
  5. Muhteşem Süleyman Yeni Yıla Nasıl Girdi ?

Muhteşem Süleyman Yeni Yıla Nasıl Girdi ?

Bu konu; muhteşem süleyman halit ergenç yeni yıla nasıl girdi konusunda bilgiler vermektdir. Sevgili melekler, yayıona başladığı günden beri son derece ilgi çeken ve reytingleri altüst eden dizi Muhteşem Yüzyıl 'ın başrol oyuncusu Halit Ergenç, yeni yıla eşi ile Suada 'da girdi. Muhteşem Yüzyıl'ın Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel, 2013’ü Yalın’ın sahne aldığı...

Sayfayı Paylaş