gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Yılan Hikayesinin Zeynosu Belli Oldu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yılan hikayesi mehmet ali alabora meltem cumbul yeniden çekiliyor memoli zeyno emre kızılırmak özlem yılmaz hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Kızlar biliyorsunuz eskiden yayınlanan dizileri yeniden çekmek bu aralar pek moda...Yıllar önce başrollerinde Mehmet Ali Alabora ve Meltem Cumbul'un rol aldıkları Yılan Hikayesi dizisi yeniden çekiliyor...
    Daha önceki yazımızda Yılan Hikayesi dizisinin yeniden başlayacağını ve Memoli'yi kimin canlandıracağının belli olduğunu yazmıştık...Şimdi ki yazımızda ise Zeyno karakterini kimin canlandıracağını okuyabilirsiniz...

Yıllar önce Memet Ali Alabora’nın canlandırdığı Komiser Memoli karakteriyle unutulmaz diziler arasına giren “Yılan Hikâyesi” ekrana dönüyor.Dizinin senaristi Tayfun Güneyer, yeni “Yılan Hikâyesi”nin yönetmenliğini de üstlenecek. Memoli karakterini bu kez Emre Kızılırmak canlandıracak. Dizinin kadın karakterini kimin oynayacağı da belli oldu. Yeni bölümlerde Memoli’nin başına musallat olacak köylü kızı Ezo’yu “Unutulmaz” adlı dizide rol alan Özlem Yılmaz canlandıracak

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Sizce tutarmı ?? tamam hanımın çiftliği yaprak dökümü tuttuu cunku onlar cok eski dizilerdii.. peki çoktta mazisi olmayan bi dizinin tekrarı tutarmıki ?? Şahsen olacak olayları güncel zamanda izlemiş oldugum bi dizinin fanatiği olacagımı sanmam....

PaSikA bunu beğendi.
  3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bende senin gibi düşünüyorum canım Yılan Hikayesi, Gülbeyaz gibi en fazla 3-5 sene önce oynamış dizileri kimsenin yeniden izleyeceğini sanmıyorum...

Yeni Yılan Hikayesinin Zeynosu Belli Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra erol'un yeni kanalı belli oldu

Esra erol'un yeni kanalı belli oldu

esra erolun kıyafetleri esra erol kıyafetleri erolun atv deki maaşı maaşı atv erol kıyafet sponsoru Bu programı kaldırırlar diye sevinirken şimdi kanalların hepsi evlendirme programı yapacak star,fox şimdide atv bekar kalmıcak hiç bu gidiştehahaha STAR TV'DEN MAAŞ ANLAŞMAZLIĞI NEDENİYLE AYRILAN ESRA EROL, YENİ KANALIYLA ANLAŞTI.. 130 bin TL'lik maaşının aylık 200 bin TL'ye...
  2. Yeni Feriha Belli Oldu Melekler !

Yeni Feriha Belli Oldu Melekler !

adını feriha koydum yeni feriha adını feriha koydum yeni feriha kim adını feriha koydum yeni feriha kim olacak Sevgili melekler, reyting rekorları kıran Adını Feriha Koydum dizisinden Hazal Kaya'nın ayrılmasıyla birlikte senaryonun nasıl devam edeceği konusunda bir açıklama yapılmamıştı ama diziye yeni katılacak ve Emir'in kalbini kazanacak isim belli oldu. İşte adını feriha koydum yeni...
  3. Nihat Altınkaya'nın Yeni Dizisi Belli Oldu !

Nihat Altınkaya'nın Yeni Dizisi Belli Oldu !

Bu konu; Nihat Altınkaya'nın yeni dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2012 'nin bitmesi yarışmada ki ünlülerden bazılarının işine yaradı. Pek te fazla ekranlarda olmayan Özge Ulusoy bayağı bir parladı, sezonun parlayan yapımlarından Bugün Ne Giysem'de yorumculuk yapmaya başladı. Finalistlerden Hasan da bir sinema filmi projesi için kolları sıvadı. Ve...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Dizisi Belli Oldu Melekler!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Dizisi Belli Oldu Melekler!

kıvanç tatlıtuğ yeni dizisi kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri Sevgili melekler, "Kuzay Güney" dizisinin başarılı bir sezonun ardından bitmesiyle boş kalan Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi de belli oldu. Daha önce pek çok dizi iddasıyla haber olan Kıvanç Tatlıtuğ'un Nermin Bezmen'in "Kurt Seyt & Shura" kitabından uyarlanan diziyle Ocak'ta yeniden ekrana geleceği...
  5. Pis Yedilinin Bayrampaşalı'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

Pis Yedilinin Bayrampaşalı'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

pis yedili kadir doğulu pis yedili kadir doğulu ayrıldı kadir doğulunun yeni dizisi Geçtiğimiz günlerde ekranların sevilen dizisi"Pis Yedili" den süpriz bir şekil de ayrılarak dizi sevenleri olduğu kadar ekip arkadaşlarını da şaşkına uğratan kadir Doğulu, vakit kaybetmeden Fox tv ekranlarında çok yakın da başlıyacak olan yeni dizisi için kolları sıvadı. Fox tv de Eylül ayları gibi...

Sayfayı Paylaş