Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yine bana hüsrann yine bana hasret varrrr.......adetimin 33.günü bugün test yaptım takk diye yine çıktı negatiff....umutlanmaktı yine en büyük hatammm..üzülmekti hayal kırıklığına uğramaktı ağlamaktı en büyük cezam:(( şimdi adeti bekliyorum..ama hiç belirti yok:(klomen kullandım acaba dahamı geç yapacak adeti...göğüslerdeki damarlar onlar bile bir belirti değilmiş aslınndaa...en iyisimii?? gidip ank.baştan aşağı tadavi olmakk...güçlüyüm..üzüldükçe güçlü olmayı öğrendim benn..Allahın dediği olurr..olacakla öleceğe çare yokk...umutlarla dolu 22..ayıda geride bıraktım ben..şimdi önüme bakıyorum..ihtimallerden doğan umutlara ağlıyorum...Alnıma ne yazıldıysa onu yaşıyorum.....herkes kendine çok iyi baksın..bir daha girmeyi düşünmüyorumm..çünkü burdaki yazılanları okudukça umutlanıyorum...en iyisi uzun bi süre girmemek...sizleri tanıyıp dertleşmek çok iyi geldi bana..Allaha emanet olun...

yine bana hüsrann yine bana hasret varrrr.......adetimin 33.günü bugün test yaptım takk diye yine çıktı negatiff....umutlanmaktı yine en büyük hatammm..üzülmekti hayal kırıklığına uğramaktı ağlamaktı en büyük cezam:(( şimdi adeti bekliyorum..ama hiç belirti yok:(klomen kullandım acaba dahamı geç yapacak adeti...göğüslerdeki damarlar onlar bile bir belirti değilmiş aslınndaa...en iyisimii?? gidip ank.baştan aşağı tadavi olmakk...güçlüyüm..üzüldükçe güçlü olmayı öğrendim benn..Allahın dediği olurr..olacakla öleceğe çare yokk...umutlarla dolu 22..ayıda geride bıraktım ben..şimdi önüme bakıyorum..ihtimallerden doğan umutlara ağlıyorum...Alnıma ne yazıldıysa onu yaşıyorum.....herkes kendine çok iyi baksın..bir daha girmeyi düşünmüyorumm..çünkü burdaki yazılanları okudukça umutlanıyorum...en iyisi uzun bi süre girmemek...sizleri tanıyıp dertleşmek çok iyi geldi bana..Allaha emanet olun...

canım o testlere guvenme.2-3 gun ıcınde olmasa kan tesı yapdır bence veeeeeeeeeee SAKIN AGLAMA

kızlar yazdıklarınıza yetişemiyorum güzel haber vermiş olan varsa beğene tıklayıp yazsın bende sevineyim bu gün benimde yumurtam çatladı ama biliyosunuz işte bu ay serbesttiz.saha dışına bırakıldık öff şu kaynanam gi,demedi bi türlü oğluda bende gözüne bakıyoz gitsin diye.herkesi çook öpüyorum.

canım benim nie böyle düşünüyosun.bak daha meleğimiz gelmeden bize sabretmeyi öğretiyor.sen böyle üzüldükçe nasıl gelecek meleğin.moralini yüksek tutmalısın.yoksa bütün emeklerin boşa gider.ben 7 ay kullandım o klomeni.ilk kullandığım ay 15 gün geçmişti günüm kan testinden sonra doktorun kapısında bacaklarım çözüldü birden adet olduğumu hissetim.o an bile isyan etmedim çok şükür dedim.bana ameliyattan sonra bile bebeğiniz olma ihtimali çok az tüp bebekle belki olur denildi ben napayım söyle.benim 11 ay oldu senin 22 ay olmuş.düşünsene yıllarca bekleyenleri onlar napsın.dualarını eksik etme.kendi haline bırak.bi de eğer mümkünse imkanın warsa iyi bir doktor araştır bi tanem.Rabbim ol derse olur ondan izinsiz onun rızası olmadan hiç bişey olmaz.olmuyosada wardır bi hayır.nolur üzülme inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağız....Allah yardımcın olsun tatlım...

Geri