Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayyy çok teşekkür ederim sevde 7 içim rahatladı doktora gittimde hiç bişey sölemedi saolsun bende böle merakta kaldım.. fatmacım senide çooookkkk çookkkkkk tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. bu haziran ayıda pek bereketliymiş maşallah =))

selam lae çektirdim ..korktuğum kadar olmadı ama çok kolay da olmadı çok kastım kendimi ,bacaklarım titredi işlem boyunca ...çok şükür çektirdim ..sonuçları bugün alıcam ..ama moralim bozuk ..kadın doğumcu tek tüpün kesin açık 2.ise kapalı gibi görünüyor ama radyoloji doktorları da bakıp karar verecek dedi ..hangi tarafım tıkalı bilmiyorum ama canım sıkkın ,akşam zırladım yine ..tek tüple hamile kalınıyormuş ama ihtimal düşüyormuş ..ben zaten bu filmden bundan ötürü korkuyordum ..bi terslik çıkacağını tahmin ediyordum ..tek tüp dış gebelik ihtimalini güçlendiriyormuş ..doktor önemli değil dedi ama kesin bugün konuşacağız sonuçtan sonra ..yani dış gebelik ihtmali kalksın diye laparoskopi yapabilirler ...uğraşmaktan yoruldum ..kadın doğumcuya gidip sırada bekleyen gebeleri görünce başlıyorum zırlamaya ...bugün bir de boş film çekilecekmiş ..o neyse artık ...öğleden sonra randevum var ..sonuçları bir de kendi doktoruma göstericem bakalım o ne diycek ...tek tüpte çare ne önce laparoskopi sonra aşılama mı yoksa direk aşılamada tutarmı bilmiyorum ama laparoskopi yapılıp tüp açılmadan aşılama tutar gibi gelmiyor bana ..kafam çok karışık gerginim ,zaten baştan beri ben hissediyordum tıkanıklık olduğunu çünkü doğum kontrol hapını yarım yamalak kullanmama rağmen 1,5 sene gebe kalmamıştım demekki tıkanıklık ta o dönemden beri varmış ..
bakalım bugün ne diycekler ...

Canim benden once arkadaslarda cok sey soylemis. ben de katiliyorum onlara. Bence hic bir zaman umudunu kaybetme. Benim bir arkadasim lisedeyken aniden bir agriyla okuldan acile kaldirildi. Yumurtaliklarindan bir tanesi alindi. Ya o da senin gibi sayilir tek taraftan sansi vardi. Ama cok sukur ki 2 tane cocugu var simdi. yani oluyor tek tarafin en azindan acik olmasi yeter. sen eger hemen olmasini istiyorsan dr un da diyecektir o zaman asilama yapalim diye. ama bence gereke yok sadece sabret biraz eminim melegin gelecek uzme kendini...

slm kızlar ben geldım gelısmelerı anlatacam gecen ayda calısma olmadıgı ıcın gebelık yok ınsallah bundan sonrakı aylar kızlar sütüm geldıgı ıcın sanırım korumus bırde rahım agzında ıltıhap olumus onun tedavısını gordum bakalım doktorum ılk 3 ay ıcınde hamıle kalmamı soledı hayırlıısı allahtan anlatacak cok sey var sımıdden opuyorum

valla kizim ozledik seni. cok uzun tatil yaptin masallah kiskandim seni :D:D:D ama tatilinin guzel gecmesine cok sevindim ne guzel enerji depoladin ohhh super simdi senin icin. simdi anlat bakalim merakla bekliyorum anlatacaklarini

kızlarrrrrrrrrrrrrrr ben hamileyımmmmmmmmmmmmmmmmmm inanmıyorum ya hamıleyım ben test yaptım az once yarında doktora gıtcezz :)

Fatmacim tebrik ederim canim. Hayirli olsun cok sevindim. ne guzel hamisler mekani oldu burasi. hergecen gun sayilarimiz artiyor cok sevindim

Fatmacım hamişliğin hayırlı olsun dilerim sen ve diğer hamişler sağlıkla evlatlarınızı kucağınıza alırsınız..Darısı tüm isteyen arkadaşlarıma

Tuhacım canım inan bana bende dua ediyorum rabbim en kısa zamanda bizlere hayırlı evlatlar versin..

Geri