Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

melekcim hoşgeldin facede yazmıştım zaten inşallah güzel haberlerini alırız canım...

uyuscum hiç morelini bozma canım biliyorum çok zor bi durum hele böyle beklemek ama herşey daha iyi olacak canım emin ol...
teşekkür ederim :kiss:

Uyuz canım geçmiş olsun kendini üzme bu durumda olan yalnız sen değilsin ilk günler üzülürsün sonrada duruma alışır ne yapman gerektiği hakkında sağlıklı kararlar verirsin..Şükür et canım en azından bir tüpün açık Allah ol derse eğer olacağı varsa olur..Kendini yıpratma sakın rahim filminden sonra gebe kalan bir çok kişi var.İnşallah hiç bir tedaviye gerek kalmadan evladına kavuşursun.Benimde iki tüpüm tıkalı kanalar tıkalı ayriyeten tüplerden birinin işlevi yok doktorum alınması gerektiğini söyledi her ay acısını çekiyorum çocuktan geçtim canımın yanmasından korkuyorum..Sabırlı ol canım beterin beteri var inan hiç beklemediğin bir anda gelir bebeğin rabbim hakkında hayırlısını versin
geçmiş olsun çitos ..sağolasın:kiss: AMİN İNŞ...

Canim benden once arkadaslarda cok sey soylemis. ben de katiliyorum onlara. Bence hic bir zaman umudunu kaybetme. Benim bir arkadasim lisedeyken aniden bir agriyla okuldan acile kaldirildi. Yumurtaliklarindan bir tanesi alindi. Ya o da senin gibi sayilir tek taraftan sansi vardi. Ama cok sukur ki 2 tane cocugu var simdi. yani oluyor tek tarafin en azindan acik olmasi yeter. sen eger hemen olmasini istiyorsan dr un da diyecektir o zaman asilama yapalim diye. ama bence gereke yok sadece sabret biraz eminim melegin gelecek uzme kendini...

teşekkürler sağolasın :kiss:

herkese günaydın ..millet dün doktor kesin sonucu söyleyecek demiştimya ..sonucu aldım ..iki tüpüm de açıkmış şükürler olsun ..doktor işlem sırasında ekrandan öyle gibiydi ama radyologlar ayrıntılı inceliyorlar ben de tekrar baktım ikisi de açık dedi ..ALLAHıma şükürler olsun tertemiz çıktı film ...boşu boşuna ağlamış zırlamışım ..bu filmle birlikte artık ne bende ne eşimde en ufak bir sorun olmadığı ortaya çıktı şükürler olsun ..çok mutluyum ..artık kafam rahat ..neden olmuyor sorusunu sormuyorum ..hiç bir sorun olmadığına göre demekki nasip değilmiş zamanı var ..artık ona göre davranacağız .bu ay normal yoldan deniyeceğiz film de çektirdim belki olur heyecanlandım birden ..ne olur dua edin benim de acılarım son bulsun inş..karnımı büyütüp gezmek istiyorum yaaa... :ehi:

bu ay olmasa da artı üzülmeyeceğim çünkü eskiden neden olmuyor diye kafam kurcalanıyordu şimdi nasip diyeceğim ..çok şükür YARABBİM bu günlri de gördüm ..bi an dünyam yıkılmıştı sanki ama artık olup olmaması konusunda acele etmeyeceğim ..
fatma bu arada seni de tebrik ederim ..bu ay çok bereketli çıktı ..darısı bizim başımıza inş.

Sana demiştik tatlimmm!! Gözün aydın... Şimdi kafan rahatladığı icin artı tüplerde varsa küçük bir sorun sıvı ile temizlendigi icin her an hamis olabilirsin; inşallah benim gibi bu aya hemen kalırsın cnm.,, Allah hayırlısını versin hepimize... Coook sevindim, yakında bizi daha cooook sevindireceksin inşallah....
teşekkür ederim :kiss:geçmiş olsun çitos ..sağolasın:kiss: AMİN İNŞ...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE]teşekkürler sağolasın :kiss:herkese günaydın ..millet dün doktor kesin sonucu söyleyecek demiştimya ..sonucu aldım ..iki tüpüm de açıkmış şükürler olsun ..doktor işlem sırasında ekrandan öyle gibiydi ama radyologlar ayrıntılı inceliyorlar ben de tekrar baktım ikisi de açık dedi ..ALLAHıma şükürler olsun tertemiz çıktı film ...boşu boşuna ağlamış zırlamışım ..bu filmle birlikte artık ne bende ne eşimde en ufak bir sorun olmadığı ortaya çıktı şükürler olsun ..çok mutluyum ..artık kafam rahat ..neden olmuyor sorusunu sormuyorum ..hiç bir sorun olmadığına göre demekki nasip değilmiş zamanı var ..artık ona göre davranacağız .bu ay normal yoldan deniyeceğiz film de çektirdim belki olur heyecanlandım birden ..ne olur dua edin benim de acılarım son bulsun inş..karnımı büyütüp gezmek istiyorum yaaa... :ehi:bu ay olmasa da artı üzülmeyeceğim çünkü eskiden neden olmuyor diye kafam kurcalanıyordu şimdi nasip diyeceğim ..çok şükür YARABBİM bu günlri de gördüm ..bi an dünyam yıkılmıştı sanki ama artık olup olmaması konusunda acele etmeyeceğim ..fatma bu arada seni de tebrik ederim ..bu ay çok bereketli çıktı ..darısı bizim başımıza inş.

Sana demiştik tatlimmm!! Gözün aydın... Şimdi kafan rahatladığı icin artı tüplerde varsa küçük bir sorun sıvı ile temizlendigi icin her an hamis olabilirsin; inşallah benim gibi bu aya hemen kalırsın cnm.,, Allah hayırlısını versin hepimize... Coook sevindim, yakında bizi daha cooook sevindireceksin inşallah....
sağolasın beyonce inş..:kiss: heyecanlıyım içim içime sığmıyor ,bu ay olmasa da önemli değil bir sorun çıkmadıya beni heyecanlandıran o .. yalnız doktor filmden sonra bir enfeksiyon oluşma ihtimaline karşı antibiyotik verdi ..şimdi tam da yumurtlama dönemim geliyor ..antibiyotik kullansammı kullanmasam mı karar veremedim ...bir zararı olurmu ki ..

Bana birsey vermediler 1-2 gün akıntım oldu ve çok az kan geldi ağrım sürdü hatta yumurtladigim donemi ciddi hissettim hatta filmden sandim:)))) o ara ağrı filan demeden çalıştım hamile kaldım... Dr a sor gerek yoksa kullanma olura gebe kalırsan zarar olmasın, en doğru yanıt drunda bence...
sağolasın beyonce inş..:kiss: heyecanlıyım içim içime sığmıyor ,bu ay olmasa da önemli değil bir sorun çıkmadıya beni heyecanlandıran o .. yalnız doktor filmden sonra bir enfeksiyon oluşma ihtimaline karşı antibiyotik verdi ..şimdi tam da yumurtlama dönemim geliyor ..antibiyotik kullansammı kullanmasam mı karar veremedim ...bir zararı olurmu ki ..

Bana birsey vermediler 1-2 gün akıntım oldu ve çok az kan geldi ağrım sürdü hatta yumurtladigim donemi ciddi hissettim hatta filmden sandim:)))) o ara ağrı filan demeden çalıştım hamile kaldım... Dr a sor gerek yoksa kullanma olura gebe kalırsan zarar olmasın, en doğru yanıt drunda bence...
bende de 2 gündür lekelenme var hafif kasık ağrım var yumurtlama ağrısı yani ..sende mi filmden sonra hamile kaldın yoksa ..ben de kullanmamaya karar verdim doktora tekrar soracağım ama ..

fatmacim seni ve diger tüm hamislerimizi tebrik ediyorum..Allahim mutlulugunuzu bozmasin ve saglikli sihhatli kucaginiza almayi nasip etsin.kismetten öteye yol gitmezmis,,herseyin vakti zamani gelince olacagina inaniyorum.

Geri