Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhaba kızlar herkese hayırlı cumalar rabbim bebiş isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah bu mubarek günde hepimizin duaları kabul olsun inşallah ben yine regl oldum artık doktorumu değiştirmeye karar verdım bakalım bu ay olmadı nasip insallah önumuzdeki ay olucak hayırlısıyla....

slm kızlar herkese hayırlı cumalar, ay dün akşam bakmadım maşallah güzel haberler var, fatmacımla böylece rekor haziran hamişlerinde:)) inş listemiz hamişlerle dolar:) darısı herkese...

teşekkür ederim tuna...senin gebeliğin nasıl gidiyo..sıcaklarda zorlanmıosundur inşallah...
canım rica ederim, ben iyiyim şükür sıcaklar bunaltıyor tabi ama Allahtan karnım öyle büyük değil, bakalım 18. haftadayız doktor cinsiyeti için kız dedi, ayrıntılı ult bekliyorum ben de. öptüm..

arkadaşlar geçen günde sordum cevap veren olmadı bu gebelikte progesteron seviyesi kaç olmalı bilen varsa yazsın lütfen
tatlım inan o konuda bilgim yok doktoruna danış istersen, hayırlısı olsun kib.

kızlarrrrrrrrrrrrrrr ben hamileyımmmmmmmmmmmmmmmmmm inanmıyorum ya hamıleyım ben test yaptım az once yarında doktora gıtcezz :)

günaydın sana da canım tşkler:) nptın var mı bir gelişme?
tunnaaaaaaaaaaaaaaaaa ben hamıleyım listeye yazın benıdeeeee son adet tarıhım 15 hazıran lutfen hamiş melekte yazın :)[/QUOTE]
ay canım benim yaa sorup duruyordun bak hamişmişsin tebrik ederim Allah tamamına erdirsin:)) hadi bakalım ekliyorum listeye maşallah sizin ayınız uğur getirdi darısı diğer kızlara:)

teşekkür ederim :kiss:

geçmiş olsun çitos ..sağolasın:kiss: AMİN İNŞ...

[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]teşekkürler sağolasın :kiss:

herkese günaydın ..millet dün doktor kesin sonucu söyleyecek demiştimya ..sonucu aldım ..iki tüpüm de açıkmış şükürler olsun ..doktor işlem sırasında ekrandan öyle gibiydi ama radyologlar ayrıntılı inceliyorlar ben de tekrar baktım ikisi de açık dedi ..ALLAHıma şükürler olsun tertemiz çıktı film ...boşu boşuna ağlamış zırlamışım ..bu filmle birlikte artık ne bende ne eşimde en ufak bir sorun olmadığı ortaya çıktı şükürler olsun ..çok mutluyum ..artık kafam rahat ..neden olmuyor sorusunu sormuyorum ..hiç bir sorun olmadığına göre demekki nasip değilmiş zamanı var ..artık ona göre davranacağız .bu ay normal yoldan deniyeceğiz film de çektirdim belki olur heyecanlandım birden ..ne olur dua edin benim de acılarım son bulsun inş..karnımı büyütüp gezmek istiyorum yaaa... :ehi:

bu ay olmasa da artı üzülmeyeceğim çünkü eskiden neden olmuyor diye kafam kurcalanıyordu şimdi nasip diyeceğim ..çok şükür YARABBİM bu günlri de gördüm ..bi an dünyam yıkılmıştı sanki ama artık olup olmaması konusunda acele etmeyeceğim ..
fatma bu arada seni de tebrik ederim ..bu ay çok bereketli çıktı ..darısı bizim başımıza inş.
uyuzum adına çok sevindim bak boşuna takmışsın demiştim allah büyük inş senin de meleğin yakında gelecek:)

bembeyaz ilki sezeryan diye ikincide sezeryan olucak diye bir sart yok..benim ilk dogumum sezeran 1 bucuk yil sonra ki dogumum normal oldu,bende sasirmistim o zamanlar ama oldu ve cokta kolay olmustu.
canım sen de akıntılara takma herkesteki belirtiler aynı olmuyor inş senin de bebeğin gelir. bu arada sanırım sen 3. bebeği istiyorsun. yaa benim de ilki sezeryan oldu ama çok zorlandım şimdi doktor yine öyle olacak diyor ilkinden dolayı yani. aslında ben yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. sen nasıl 2. yi normal doğurdun? bir sorun olmadı mı dikişlerde falan?

merhaba kızlar herkese hayırlı cumalar rabbim bebiş isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah bu mubarek günde hepimizin duaları kabul olsun inşallah ben yine regl oldum artık doktorumu değiştirmeye karar verdım bakalım bu ay olmadı nasip insallah önumuzdeki ay olucak hayırlısıyla....
aminnn canım, inş senin de bebeğin önümüzdeki aya gelir, üzülmüyoruz tamam mı? denemelere devam, herşeyde bir hayır vardır:)

Son düzenleme:
eveeett şimdi de geldik temmuz ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi 35 haftalık hamiş OĞLAN

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 29 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 26 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 25 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 24 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
21 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 20 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 19 haftalık hamiş OĞLAN

10.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 ???

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim
öğrt. 18 haftalık hamiş KIZ çok mutluyum)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
18 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce
öğrt. 16 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 15 haftalık hamiş

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 15 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 13 haftalık hamiş

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 12 haftalık hamiş

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 Memur
10 haftalık hamiş

21.beyonceee............................haziran hamişi
7 haftalık hamiş Tebrikler

22.esinerkan..............haziran hamişi
Düzce 24 Okul öncesi öğrt. 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler Büyük süpriz oldu:))

23.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 Üniv. öğrc. 6 haftalık hamiş Tebrikler

24.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

25.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21
6 haftalık hamişYeni hamişimiz tebrikler

26.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

27.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 Memur 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler

28.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-unıca.....................................???
-sılam_nisa............................??? 22 haziran Türkçe öğrt.
-burçemm..............................??? Tekirdağ
-baharrrımmm.......................??? Ardahan Güzellik uzmanı
-mini garaböcük...................??? Gurbetçi Eskişehirli 26
-haziran13.............................??? İstanbul 35 Mühendis
-yesi.......................................??? 25
-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul
-best_dream.........................??? 15 temmuz
-sevde7.........................??? 21 temmuz

-fatma 2...............................23 temmuz
-yaseminnnnnnn..................24 temmuz Kütahya 22 Ev hanımı
-çitos.....................................? Yozgat
-tektanemmm.......................25 temmuz
-hayal..................................26 temmuz Tokat 24 Türkçe öğrt.
-geveze.............................31 temmuz
-geweze.................31 temmuz Ankara 22 Üniv. öğrc.
-bebekyüzlüm.......................? Ankara Ev hanımı
-sinemtugra...........................31 temmuz
-darkangel80.......................?
-tuha..................................?
-uyuzmuyum_neyim.............10 ağustos Ankara 28 Memur
-ayşe arslan........................? Kayseri

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33
-aymelek...................? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin..................?
-melodi_cn................? İstanbul 25 Ev hanımı
-pirenses..................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 59 kişi olduk, herkesi bekleriz..

kızlar anlatım ılk ıstanbulda doktora gıttmısıtım bana rahım agzın gevsek hamıle kaldıgında 3 ayda dıkılecek dedı cok korkmustum o korku vardı
kendı doktoruma gıttım mersınde ılk ablamın doktoruna gıttım o baktı altan bır guzel muayene ettı tertemıs melek dedı yanı rahım agzı gevseklıgı yokmus kızlar soke oldum resmen orda rahım zarı rahım agzı cok guzel dedı ama kistım halen duruyordu o doktoru myaz sonuna kadar hamıle kalmaya bak dedı nasıl becerecem bılemıyorum artık.....
neyse ıcım rahat etmedı kendı dokgum yaptıgım doktora gıttım ben o da bır guzel baktı anlattım onada bana adam muayene etmeden soledı melek eger rahım agzın gevsek olsaydı sana sunı sancı vermemıze gerek kalmas kendılıgınden atardı rahım dedı senın sadece suyun geldı ve 10 saat sancı cektın dedı 5 cm acılana kadar ne kadar bekledık dedı neyse alllatan muayene ettı kistım bır kıdım kuculme olmamıs 5.1 halen yanı kızlar oda bana 3 ay sure verdı sonra sütün gelıyormu dedı bende sıktıgım zaman geldıgını soledı süt kurumamıs kızlar gogusumden onun ıcın DOSTINEX DIYE bı ılac verdı onları kullandım bırde erken dogum yaptıgım ıcın rahım agzında ıltıhap olumus antıbıyotık falan kullandım 2 kutu ve fitil kullandım inşşalah su 3 ay ıcerısınde hamıle kalırım kızlar ne olur dua edın

kızlar anlatım ılk ıstanbulda doktora gıttmısıtım bana rahım agzın gevsek hamıle kaldıgında 3 ayda dıkılecek dedı cok korkmustum o korku vardı
kendı doktoruma gıttım mersınde ılk ablamın doktoruna gıttım o baktı altan bır guzel muayene ettı tertemıs melek dedı yanı rahım agzı gevseklıgı yokmus kızlar soke oldum resmen orda rahım zarı rahım agzı cok guzel dedı ama kistım halen duruyordu o doktoru myaz sonuna kadar hamıle kalmaya bak dedı nasıl becerecem bılemıyorum artık.....
neyse ıcım rahat etmedı kendı dokgum yaptıgım doktora gıttım ben o da bır guzel baktı anlattım onada bana adam muayene etmeden soledı melek eger rahım agzın gevsek olsaydı sana sunı sancı vermemıze gerek kalmas kendılıgınden atardı rahım dedı senın sadece suyun geldı ve 10 saat sancı cektın dedı 5 cm acılana kadar ne kadar bekledık dedı neyse alllatan muayene ettı kistım bır kıdım kuculme olmamıs 5.1 halen yanı kızlar oda bana 3 ay sure verdı sonra sütün gelıyormu dedı bende sıktıgım zaman geldıgını soledı süt kurumamıs kızlar gogusumden onun ıcın DOSTINEX DIYE bı ılac verdı onları kullandım bırde erken dogum yaptıgım ıcın rahım agzında ıltıhap olumus antıbıyotık falan kullandım 2 kutu ve fitil kullandım inşşalah su 3 ay ıcerısınde hamıle kalırım kızlar ne olur dua edın
ay canım yaa baya koşturmuşsun, bu doktorlar da bir alem valla birinin dediğini öbürü tutmuyor sen yine de içine sinene git. inş bu emeklerinin karşılığını alırsın da Allah bebeğini yakında gönderir.

ah canım doktorların bile birinin dediği ötekinnkini tutmuyor.artık iş bizde düşüyor sık eleyip sık dokuyacagız.inşallah rabbim gönlüne göre verir

kızlarrrrrrrrrrrrrrr ben hamileyımmmmmmmmmmmmmmmmmm inanmıyorum ya hamıleyım ben test yaptım az once yarında doktora gıtcezz :)
:kutlama1:çok sevin dim tatlım senin için.tabiiii diğer hamişlerim adına.sag salim eline almak nasip etsin rabbim

teşekkür ederim :kiss:

geçmiş olsun çitos ..sağolasın:kiss: AMİN İNŞ...

[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]teşekkürler sağolasın :kiss:

herkese günaydın ..millet dün doktor kesin sonucu söyleyecek demiştimya ..sonucu aldım ..iki tüpüm de açıkmış şükürler olsun ..doktor işlem sırasında ekrandan öyle gibiydi ama radyologlar ayrıntılı inceliyorlar ben de tekrar baktım ikisi de açık dedi ..ALLAHıma şükürler olsun tertemiz çıktı film ...boşu boşuna ağlamış zırlamışım ..bu filmle birlikte artık ne bende ne eşimde en ufak bir sorun olmadığı ortaya çıktı şükürler olsun ..çok mutluyum ..artık kafam rahat ..neden olmuyor sorusunu sormuyorum ..hiç bir sorun olmadığına göre demekki nasip değilmiş zamanı var ..artık ona göre davranacağız .bu ay normal yoldan deniyeceğiz film de çektirdim belki olur heyecanlandım birden ..ne olur dua edin benim de acılarım son bulsun inş..karnımı büyütüp gezmek istiyorum yaaa... :ehi:

bu ay olmasa da artı üzülmeyeceğim çünkü eskiden neden olmuyor diye kafam kurcalanıyordu şimdi nasip diyeceğim ..çok şükür YARABBİM bu günlri de gördüm ..bi an dünyam yıkılmıştı sanki ama artık olup olmaması konusunda acele etmeyeceğim ..
fatma bu arada seni de tebrik ederim ..bu ay çok bereketli çıktı ..darısı bizim başımıza inş.
canım sanada geçmiş olsun inşallah bu at rahim filminden sonra hamiş olursun

Geri