Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım benim hakkında hayırlsı olsun inş kafana takma..aymelek aynen senin içinde geçerli bu herşey en güğzel olur hepimiz için inş...umarım yeni yıl hepimize güzel haberler getirir.aranızda şuan en şanslı benim heralde daha reglime var yani umudumda var : ( herşeyin hayırlısı olsun gelişme olursa sizlere haber ederim öpüyorum hepinizi:gezme::ar4fd:
inşallah hayatım senden bari güzel bi haber alalım..şöyle içimiz açılsın umutlarımız canlansın...

bu arada tunadan ses yok ne oldu acaba.ben ondanda hala umutluyum.belki gelen yerleşme kanamasıdır bellimi olur..

canım benim hakkında hayırlsı olsun inş kafana takma..aymelek aynen senin içinde geçerli bu herşey en güğzel olur hepimiz için inş...umarım yeni yıl hepimize güzel haberler getirir.aranızda şuan en şanslı benim heralde daha reglime var yani umudumda var : ( herşeyin hayırlısı olsun gelişme olursa sizlere haber ederim öpüyorum hepinizi:gezme::ar4fd:
canım inşallah senden ve tunadan güzel haberler alırız duacıyım herkese öptüm kocaman

Son düzenleme:
soğan kürü

Pcos- miyom- erken menopoz için kuru beyaz soğan suyu kürü1 orta boy kuru beyaz soğanı dış kabuğunu soyarak dörde bölün. Burada en önemli hadise kırmızı ve mor soğan veya dış kabukları beyaz italyan soğanı kullanılmaz.
Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika üstü kapalı olarak kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce bir bardak suyunu için.(soğan yenmeyecek sadece suyu içilecek)
Soğan suyu kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.
Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.
Uyarı: İbrahim Saraçoğlu Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalıdır.
İbrahim Saraçoğlu Soğan suyu kürü adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

incir kürü

Yumurta çatlamasına yardımcı ve kolay hamile kalma kürüProf. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü ile kolay hamilelik formülü:
Kuru İncir Kürü Nasıl Yapılır?
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,
2×21U+7A
U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir
şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

arkadaşlar dün araştırdım iki kür bir arada kullanılmaz diyor önce soğan kürünü yapıp sonradan incir kürü diyorlar beyaz soğan rahim ve yumurtalıklar için mucize bir bitkidir diyor saraçoğlu temizliyormuş bu arada kürü uygularken hamiş kaldıysanız hemen kürü bırakın diyor 14 gün uygulayın diyorlar sonra bırakın donra diğer ay 14 gün 4-5 ay uygulabilinirmiş bilginize özellikle kistleri miyomları pco su olanlara önerilir diyorlar sizde netten araştırabilrsiniz melekler ben de kist falan yoktu ama oluşmuş mudur bilmiyorum ön temizlik yapayım diyorum :)

mrb arkadaşlar ay kızlar hepinize öyle alıştım ki elçinsu, aymelek, beklenen bebiş... beni de merak ettiğiniz için tşk ederim. bendeki gelişmeleri anlatayım zaten müsayit olursam giriyorum siteye. dün pembelik gelmişti çok az, dedim tamam 8 gün sonra hastalandım ama bugün de az bi pembelik var bakalım normale dönecek mi? onun yanında hem regl ağrısı var hem de başdönmesi var anlamadım ben valla, belki de diyorum psikolojik ya da ben geçen hafta acayip bi grip atlattım o geciktrmiş olabilir mi adeti? off yaa üzüldüm tabi o lekeyi görünce ama gelecek aya devam nplım elçinsu'nun dediği gibi Rabbim ne zaman vereceğini bilir hepimiz için hayırlısı...

merhaba kızlar tunanında dediği gibi ben de çok alıştım sizlere tunacım gripten dolayı gecikmiştir ozaman ilaç kullandın mı gribi atlatırken? bi de üstünde kırgınlık vardır o zaman hormonların etkilenmiştir hayırlısı tatlım rabbim hayırlısıyla herkese versin bebiş...

Geri