gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Yeni yılda beklentilerimiz

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Meleklerim acısıyla tatlısıyla bir yıl daha nerdeyse geride kaldı bazılarımız için 2011 çok güzel geçsede bazılarımız için beklediği gibi bir yıl olmamıştır ben burda sizlerden 2012 den beklentilerinizi paylaşmanızı istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim

Yeni yılda beklentilerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin beklentileri

erkeklerin beklentileri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Deniz Seki'nin Yeni Yıl beklentileri Nazire'yi kızdıracak

Deniz Seki'nin Yeni Yıl beklentileri Nazire'yi kızdıracak

Yeni yıl beklentileri Deniz Seki, yeni yılda anne olmak istediğini söyledi. Deniz Seki, 99.0 KarmaTürk’de Elife’nin konuğu oldu. Yeni yıldan beklentilerini anlatan Seki, 2009 tarihinde olan rakamların toplamının 11 olduğunu, 11 rakamının hayatında hep önemli bir yeri olduğunu ve yeni yılda anne olmak istediğini söyledi. Yazdığı öykülerden birinin senaryolaşmasını isteyen...
  3. 2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Mesajları 2012 Yeni Yıl İle İlgili Güzel Sözler Yılbaşı Sözleri Yeni Yıl mesajları aSLINDA 2011 YILI BANA PEK İYİ GELMEDİ, ÖNCELİKLE BABAMI KAYBETTİM ŞUBAT AYINDA SONRA SEVGİLİMDEN AYRILDIM. oKULDAKİ DURUMUMDA İÇLER ACISI. iŞTE NET ÜZERİNDEN Birşeyler yapmak istiyorum. Bari bu 2012 yılı güzel geçsin ve huzurlu olayım diye düşünüyorum. Umarım herkesin yeni yılı güzel geçer. Neyse...
  4. Yeni yıl karikatüeleri

Yeni yıl karikatüeleri

karikatürler yeni yıl karikatürleri noel baba karikatürleri burada.Yeni yıl için bir çok yeni yıl e-kartları ve yeni yıl smileyleri paylaştık şimdiyse yeni yılı gülerek karşılamak için yeni yıl karikatürleri paylaşıcaz.Bir birinden komik yeni yıl karikatürleri konumuzda.
  5. Yeni yıl menüleri bizden

Yeni yıl menüleri bizden

yeni yıl menüsü yılbaşı menüsü 2012 yılbaşı menüsü evde 31 Aralık gecesi yeni yılı beklerken, gelen konuklarınıza ve ailenize lezzetli bir yılbaşı menüsü hazırlamak mı istiyor sunuz? O halde yeni yıl menüleri bizden diyoruz ve size çok lezzetli yılbaşı yemekleri tarifi sunuyoruz Melek'ler! MENÜ SEÇENEĞİ 1: -Havuç çorbası -Ispanaklı Krep -Yoğurtlu patates salatası -Kral Tacı -Safranlı...

Sayfayı Paylaş