gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Yeni Yılda Çay Bir Başka Güzel

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Çayın bir gelenekten öte, günlük hayatın bir gereksinimi olduğu bir ülkeden gelen biri olarak, çay demleme ve çay kaynatma ile ilgili konseptler beni her zaman çok şaşırtmıştır. Fusioon Spoon Concept-Fusioon Çay Kaşığı Konsepti de beni heyecanlandıran çay hikayeleri lisetesinin en üst sıralarındadır. [​IMG]

Bu kaşık üzerindeki uygun boyuttaki girinti çay poşetini bardağın içine daldırırmanızda size çok yardım edecek; ve poşetin her tarafının suya eşit ölçüde girmesini sağlayacaktır. Bu zekice tasarım, çay poşetinin yüksek verimle kullanımını sağlayacaktır.

Yılbaşı hediyeleri arasında bu çay kaşığının yeri başka olsa gerek . Belki de artık uluslar arası çay içme gelenekleri edinmemin zamanı gelmiştir, ya da zahmetsizce kahve içmeye devam ederim.

Yeni Yılda Çay Bir Başka Güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anayasa Mahkemesinin Yeni Başkanı Kim oldu 2011 yılı için

Anayasa Mahkemesinin Yeni Başkanı Kim oldu 2011 yılı için

Kızlar dün anayasa mahkemesinin yeni başkanı seçildi kim oldu yeni başkan ? Aynımı kaldı devam mı etti acama.
  2. Yeni yıl sözleri hemde en güzelleri burada

Yeni yıl sözleri hemde en güzelleri burada

yeni yıl sözleri yeni yıl mesajları yılbaşı sözleri 2012 msjları ve dahası burada arkadaşlar. Yeni yıl hediye önerileri konumuzdan sonra sizlere bu gün içersinde 2012 yılbaşı kartları örnekleride sunmuştuk. Şimdi ise yeni yıl sözleri ile yılbaşında sevdiklerinize güzel sözler göndermek isterseniz yılbaşı sözleri 2012 mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. » Bulutsuz gökyüzü senin...
  3. Güzel yeni yıl mesajları arıyorum

Güzel yeni yıl mesajları arıyorum

Şimdiden hepinizin yeni yılını kutluyorum ve sizden yepyeni 2013 model yeni yıl kutlama mesajları rica ediyorum.Mutlu Yıllar ;)
  4. İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013

İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, umutlarla dolu yepyeni bir yılı daha kucaklamamıza sayılı günler kala yılbaşı heyecanı ve coşkusu hepimizi sardı. Alışveriş merkezlerinden sokaklara kadar süslerle donatılan şu günlerde yılbaşı gecesi saat 00:00: 'ı gösterdiği dak,kakalarda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz çok güzel...

Sayfayı Paylaş