gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Yeni Yılda Kocişlerimize Ne Hediye Alalım

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Bu konu yeni ylda ne hediye alalım hakkında bilgi vermektedir.

Melekler acısıyla,tatlısıyla koskoca bir yıl daha bitiyor.Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde aranızda hiç düşünen oldumu kocişlerime ne hediye alayım diye? Laf aramızda ben kocişime fenerbahçe maçlarına yıllık kombine almayı düşündüm (her ne kadar bu bana acı versede )bir ara çünkü onu en çok mutlu eden şey fenerbahçe :18:. Ben söyledim şimdi sıra sizde bakalım sizin ne gibi hediye düşünceleriniz var kocişleriniz için.

TİTAN bunu beğendi.
  2. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ben güzel bir saat ve kol düğmesi almayı düşünüyorum kol düğmelerinin anlamı çok büyüktür..

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  4. SeLf_ConTRoL

SeLf_ConTRoL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende birsey almayacagim sanirim her yil oldugu gibi en iyi arkadasima alirim kocise degil :D ne gorduk ki ne verelim bee

Yeni Yılda Kocişlerimize Ne Hediye Alalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yılda ne hediye istersiniz

Yeni yılda ne hediye istersiniz

Meleklerim yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde hepimizi hediye telaşı sarmıştır aceba ne alsam veya aceba bana ne hediye alacaklar diye yeni yılda nasıl bir hediye alacağınızı veya nasıl bir hediye beklediğinizi buraya yazarmısınız
  2. Kızlar Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür

Kızlar Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür

Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür? Bir arkadaşımız evlendi ve ona tebrik olsuna gideceğiz eşimle ama Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür bu konuda hala kararsızız. Sizden Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür diye önerti bekliyorum :)
  3. yeni evlilere ne hediye alınır

yeni evlilere ne hediye alınır

eşimin arkadaşı geçtiğimiz günlerde evlendi hafta sonu evlerine gezmeye gidecez boş gitmek istemiyorum yeni evlilere alınabilecek hediye önerileriniz varmı nasıl bişey alsam acaba
  4. Yeni yılda hangi burca ne almalı?

Yeni yılda hangi burca ne almalı?

2016 ya sayılı günler kala eşe dosta sevdiklerinize henüz hediye almadıysanız hediye seçiminde kararsız kaldıysanız burcunun özelliklerine bakarak kolay seçim yapabilirsiniz.İşte burçlara göre yeni yıl hediyeleri KOÇ Aceleci, sabırsız, düşünmeden karar veren ve hiçbir şeyden yılmayan, maceracı, amacından caymayan zorlamalara katlanamayan, yine de size kendinizi hayatının prensesi/prensi...
  5. Yeni yılda sevgiliye nasıl bir hediye almalı?

Yeni yılda sevgiliye nasıl bir hediye almalı?

Yılbaşı yaklaştıkça birçok çiftin aklını kurcalan soruların başında hediye seçimi vardır. Sevdiğiniz insanın seveceği bir hediye alarak, mutlu olduğunu görmek istersiniz. Acaba yeni bir yıla girilecek bu özel günde, özel bir insan için doğru hediyeyi nasıl seçeceksiniz? Doğru hediye seçiminde belirlici faktörlerden birisi ilişkinizin uzunluğudur. Eğer bu beraber kutlayacağınız ilk...

Sayfayı Paylaş