gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Yeni yılda ne hediye istersiniz

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Meleklerim yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde hepimizi hediye telaşı sarmıştır aceba ne alsam veya aceba bana ne hediye alacaklar diye yeni yılda nasıl bir hediye alacağınızı veya nasıl bir hediye beklediğinizi buraya yazarmısınız

Yeni yılda ne hediye istersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler Yılbaşında Ne Hediye İsterler ?

Erkekler Yılbaşında Ne Hediye İsterler ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dogum gunude ne hediye istersiniz?

Dogum gunude ne hediye istersiniz?

Merhaba melekler..her ınsanın dogum gunu heyecenı sarar.kım bana ne hedıye alacak dıye dusunur dururuz..ben mesela aılemden arkadaslarımdan ve sevgılımden hedıye beklerım ve alırım...sız melekler dogum gununuzde kımden ve ne hedıye beklıyorsunuz.paylasırsanız sevınırım.yorumlarınızı beklıyorum......
  3. Yeni Yılda Kocişlerimize Ne Hediye Alalım

Yeni Yılda Kocişlerimize Ne Hediye Alalım

Bu konu yeni ylda ne hediye alalım hakkında bilgi vermektedir. Melekler acısıyla,tatlısıyla koskoca bir yıl daha bitiyor.Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde aranızda hiç düşünen oldumu kocişlerime ne hediye alayım diye? Laf aramızda ben kocişime fenerbahçe maçlarına yıllık kombine almayı düşündüm (her ne kadar bu bana acı versede )bir ara çünkü onu en çok mutlu eden şey fenerbahçe :18:....
  4. yeni evlilere ne hediye alınır

yeni evlilere ne hediye alınır

eşimin arkadaşı geçtiğimiz günlerde evlendi hafta sonu evlerine gezmeye gidecez boş gitmek istemiyorum yeni evlilere alınabilecek hediye önerileriniz varmı nasıl bişey alsam acaba
  5. Yeni yılda hangi burca ne almalı?

Yeni yılda hangi burca ne almalı?

2016 ya sayılı günler kala eşe dosta sevdiklerinize henüz hediye almadıysanız hediye seçiminde kararsız kaldıysanız burcunun özelliklerine bakarak kolay seçim yapabilirsiniz.İşte burçlara göre yeni yıl hediyeleri KOÇ Aceleci, sabırsız, düşünmeden karar veren ve hiçbir şeyden yılmayan, maceracı, amacından caymayan zorlamalara katlanamayan, yine de size kendinizi hayatının prensesi/prensi...

Sayfayı Paylaş