gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yenİ Yiliniz Kutlu Olsun

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG]yeni yılınız kutlu olsun melekler sizi çokkkkkkkkkk şeviyommmmmmm:clapping:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yenİ Yiliniz Kutlu Olsun
    2007 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2008 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın sizeve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileriz Mutlu Yıllar

M.M yönetimi...

Yenİ Yiliniz Kutlu Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkesin yeni yili simdiden kutlu olsunnnn...

Herkesin yeni yili simdiden kutlu olsunnnn...

Meleklerim hepinizin yeni yilini simdiden kutluyorum, herkese yeni yilin hayirlara vesile olmasini saglik ve mutluluk icinde gecmesini diliyorum... Yine yeni bir yıl var kapımızda, Yeni bır yıla gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun...
  2. Yeni yasin kutlu olsun...askim

Yeni yasin kutlu olsun...askim

yeni yaşın kutlu olsun aşkım yeni yılın kutlu olsun aşkım askim yilin yilin askim yılın yaşın baktabul.com
  3. 2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Acısıyla tatlısıyla 2010 yılını artık geride bırakıyoruz.Belki içimizde bazılarımız için çok iyi bir sene oldu kimileri içinde hatırlamak istemediği günler ve acılarla dolu bir sene... Belki hayatınızda çok fazla değişiklik olmadı yada ailenize yepyeni bebişin katılmasıyla yeniyıla çoğalmış bir nüfusla giriyorsunuz.. Kısacası arkadaşlar acı,tatlı,hastalık,sağlık,mutluluk,üzüntü herşey insanlar...
  4. Yeni yil :))

Yeni yil :))

Bütün MELEKLERİN yeni yıllı mutlu ,huzurlu , neşeli ve sağlıklı olsun :) yupisyupisyupisyupisyupisyupisyupisyupisyupisyupisyupis Bu noel baba sizede hediye getirsin :D:pasi:
  5. Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2015

2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Sayfayı Paylaş