gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Yeni Youtube Oynatıcısını Denediniz mi ?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

yeni youtube oynatıcısı,yeni youtube oynatıcısı nasıl kullanılıyor,yeni youtube oynatıcı hakkında indir (5).jpg

Popüler video paylaşım sitesi Youtube, geçtiğimiz günlerde video oynatma arayüzünde bazı değişikliklere gideceğini duyurmuştu. Servis bugün itibariyle bu değişiklikleri aktif etti ve yeni oynatıcı arayüzü test sitesini hizmete soktu.

Youtube'un video oynatma arayüzündeki yenilikleri bugüne kadar sadece Google çalışanları deneyebiliyordu. Bugünden itibaren ise yeni video oynatma arayüzünü tüm kullanıcılar, oldukça basit bir işlem ile deneme imkanına kavuştular.
    Yeni oynatma arayüzünü test etmek için yapılması gereken işlem ise TestTube adı verilen test sayfasına girerek, sayfanın altında bulunan 'Oynatıcıyı Edin' seçeneğine tıklamak olacak. Sonrasında Youtube'a girerek yeni oynatıcı denenebiliyor.

Buna ek olarak aynı sayfada yer alan 'Geliştirmemize Yardımcı Olun' bölümünde bir de anket bulunuyor. Bu anketi doldurarak ileri ki günlerde sunulacak olan başka Beta Test'lerine doğrudan katılım ve bunlarla ilgili haber alma şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Youtube'un yeniden tasarlanan oynatıcı arayüzünü test etmek için TestTube bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Yeni Youtube Oynatıcısını Denediniz mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dua etmeyi denediniz mi?

Dua etmeyi denediniz mi?

Deniz kenarına oturmuş, gözlerinide ilerdeki bir noktaya dikmişti. Belki de bir saattir öylece duruyordu. Onun bu hâli, alışveriş için balıkçı sandallarının kıyıya dönmesini bekleyen bir ihtiyarın dikkatini çekti. Yaşlı adam, seke seke onun yanına gidip: - Merhaba delikanlı!. dedi. Bu gün deniz çok harika değil mi? Küçük çocuk, başını çevirmeden; - Ama rüzgârlı, dedi. Topum denize düşünce...
  2. Patchwork'ü denediniz mi?

Patchwork'ü denediniz mi?

Eğer elişi çalışmalarıyla ilgileniyorsanız ve evinizde kendi yaptığınız ürünleri kullanmayı seviyorsanız, bu çalışma tam size göre. Ya da bu işleri daha önce hiç denememiş ama merak içindeyseniz, o zaman bu yazı size de hitap ediyor. Çünkü kırkyama tekniği ile ilgili bilinmesi gereken her şey, bu yazıda. Kumaş seçerken dikkat etmeniz gerekenler Yapacağınız çalışmalarda...
  3. Topkek'i Kahveli Denediniz mi?

Topkek'i Kahveli Denediniz mi?

topkek, yapılışı nasıldır, neler gereklidir, kahveli topkek için gereken malzemeler ve yapılışı burada Aslında yapıp evde durması lazım illa bu tarz şeyler yicem seviyorum napim :) Bakalım malzeme ve yapılış şekline melişlerim .. Malzemeler, 3 adet yumurta 1 su bardağı toz şeker 1 su bardağı sıcak süt 1 su bardağı sıvıyağ 3 su bardağı un 6 tatlı kaşığı granül kahve 1 paket...
  4. Buzlu kakao denediniz mi?

Buzlu kakao denediniz mi?

Meleklerim son bir haftadır yeni içecekler arayışındaydım eşim de ben de severiz farklı tatları. Denediğim ve bu gün misafirlerime ikram ettiğim çok beğenilen buzlu kakao tarifini sizlerin beğenisine sunuyorum meleklerim. Kesinlikle denemelisiniz ben soğuk kahve tarzı şeyleri pek sevmem derken buna bayıldım :D:D nefis cappuccino ikram ettiğinizde misafirlerinizin yüzünde oluşan mutluluk...
  5. Zebra pastayı denediniz mi?

Zebra pastayı denediniz mi?

Meleklerim hem farklı hem de pratik bir pasta yapmak istiyorsanız bu pasta tam sizlik. Sünger pandispanya tarifinden de yararlanabilirsiniz bu pasta için ancak tarifimiz oldukça pratik olduğu için mutlaka denemek isteyeceksinizdir :tik: Siz Meleklerim için ve sevgili ziyaretçilerimiz için çat kapı misafirlere hazırlanabilecek gösterişli bir tarif sunuyorum: MALZEMELER: 3 adet yumurta1,5...

Sayfayı Paylaş