gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yeniden bir araya gelecekler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz yıllarda aldatma yüzünden ayrılan Arzu Balkan Tamer Karadağ çifti evlilik hazurlıkları içinde inşallah bir dahada ayrılmazlar ortada bir çocuk söz konusu........ EVLİLİK YOLUNDA İLERLİYORLAR
    GEÇEN HAFTA BAŞ BAŞA SİNEMAYA GİDEN TAMER KARADAĞLI-ARZU BALKAN ÇİFTİ ÖNCEKİ GÜN DE EV BAKTI....

KENDİLERİNE UYGUN DAİRE BAKTILAR

Önceki hafta liseli aşıklar gibi başbaşa sinemaya giden ikili, geçtiğimiz gün de Astoria Residence’da ev baktı. Kızları Zeyno’yu da yanlarına alan çift, ünlülerin oturduğu rezidanstan bir ev almayı düşünüyor.

KIZINA ELLERİYLE YEMEK YEDİRDİ

Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan, daireleri gezdikten sonra rezidasın girişindeki kafede birlikte yemek yedi. Karadağlı, kızı Zeyno’yu elleriyle besledi. Yeniden baba olmak isteyen Tamer Bey’in eski eşiyle nikah masasına oturmasının an meselesi olduğu söyleniyor.

DİZİDE DE BERABERLER

Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan, önceki akşam birlikte rol aldıkları ‘Ah Kalbim’ dizisinin ilk bölümünü oyuncu arkadaşlarıyla kutladı. Yemekte yanyana oturan ikili, gazeteciler gelince ayrıldı. Dizide Balkan, Karadağlı’ya kız ayarlamaya çalışan bir arkadaşını oynuyor.

Yeniden bir araya gelecekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolar yeniden cazip hale gelecek mi?

Dolar yeniden cazip hale gelecek mi?

Geçmişin karışık sayfalarına göz gezdirdiğimizde global ekonomideki balonun son aşamasına girdiğini gözlemleyebiliriz. Bu noktada ağır kredi enflasyonu hemen hemen her yatırım sınıfında görülmektedir. Dünyanın en küçük köşesine kadar... Konu birçok analist tarafından da gerçekten çok zor tanımlanabildi. Enflasyon güçleri uzun zamandan beri bir süzgeçten geçiyor. Bu süreçte hiçbir zaman...
  2. AnadoluJet Ankara-Denizli arasında yeniden uçacak

AnadoluJet Ankara-Denizli arasında yeniden uçacak

ANADOLUJET’in Ankara-Denizli uçak seferleri, 26 Ekim Pazar günü tekrar başlıyor. Haftada beş gün olarak planlanan seferler için ilk uçak, 26 Ekim Pazar günü saat 21.45’te Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket edecek. Gece Çardak Havaalanı’nda kalacak olan uçaklar, hafta içi her gün sabah 07.00’de Ankara’ya gidecek. Akşam saat 21.45’te Ankara’dan Denizli’ye hareket etmek üzere ayarlanan...
  3. cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

herkese merhabalar aslında bayadır bu güzel siteye üyeyim fakat elimde olmayan nedenlerle girememiştim ve artık gene siz güzel dostların arasındayım ve çok mutluyum Adım seda 22 yasındayım 5 senelik evliyim erken evlenenlerdenim ama mutluyum 4 yasında bir oglum var benim hakkımda bu kadar .Beni aranıza alıp dostluklarınızı esirgemezseniz cok mutlu olurum arkadaslar simdiden tesekkürler
  4. Sevmek İyi Gelecek Sevmek İyi Bir Gelecek

Sevmek İyi Gelecek Sevmek İyi Bir Gelecek

Sevmek neydi ?..Sadece sevgiliyi görmek, onun yanında olmak mıydı ?..Ya da “seviyorum” yahut “seviliyorum” un rahatlığıyla arayıp sormamak mı ?..Yoksa sadece “seni seviyorum” mu ?..Asla!! Sevmek vermekti..İstemeden vermekti sevmek..Karşılık bulmadan değil, “karşılık beklemeden” kalbini teslim etmekti..Kalbine gelecek zararları umursamadan teslim etmekti yüreğini.. Sevmek sadece “seviyorum”...
  5. Pantolonlu Gelinlikler Geleceğin Trendleri Arasında

Pantolonlu Gelinlikler Geleceğin Trendleri Arasında

pantolonlu gelinlikler pantolonlu gelinlik modelleri Hani gelinler eskiden düğün günü hiç eğlenemezlerdi, ayaklarında 14 pont topuklu ayakkabılar varken de yavaş yavaş yeni nesil gelinlik altına babet ya da beyaz converse gibi ayakkabılar giymeye başlamışlardı da olabilir demiştik ama bu kadarı da fazla oluyor gibi melekler. Pantolonlu gelinliklerden bahsediyorum. Gelinlik her genç kızın...

Sayfayı Paylaş