gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yeniden doğucak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcı mankenlerimizden Esra Balamir geçirdiği rahatsızlıklardan sonra hayatı dolu dolu yaşacağını söyledi.....
    HAYATA SIFIRDAN BAŞLIYORUM
    ESRA BALAMİR KÖTÜ GÜNLERİ GERİDE BIRAKIYOR.

Önce ‘öpücük hastalığı’na, sonra tüberküloza yakalanan ve dört yılda beş ameliyat geçiren şarkıcı Esra Balamir, artık hayatı dolu dolu yaşamak istediğini söyledi. Lenf bezleri ve dalağı alınan Balamir, “O dönemde ölmeyi düşündüm. Ama şimdi hayata sıfırdan başlıyorum. Yakında albümüm çıkacak. Artık hayatın tadını çıkaracağım” dedi.

yeniden doğucak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yenİden

Yenİden

BU GECE BİR KAĞIDIN ÜZERİNE SADECE BİR TEK CÜMLE YAZ BİR TEK KELİME YAZ HATTA YENİDEN EĞER ZİHNİNDE YÜREĞİNDE KALBİNDE GÖZLERİNDE YENİ BİR ŞEY KALMIŞSA BİR KELİME YAZ YENİDEN VE YENİDEN KELİMESİYLE BAŞLAYAN BİR CÜMLE KUR KENDİNE YENİDEN GÜZEL YÜZLER İÇİN AŞKLAR İÇİN KAVGALAR İÇİN YENİDEN BİR KEZ DAHA KENDİNE BİR KAĞIT ALUZUN ZAMAN SONRA KENDİN İÇİN BİR TEK KELİME YAZ SADECE KENDİN İÇİN BİR TEK...
  2. yeniden merhabalar..

yeniden merhabalar..

merhaba melekler, bana göre uzun bi aradan sonra yeniden merhaba.burada olmak güzel...
  3. yeniden merhaba :)

yeniden merhaba :)

elimde olmayan sebeplerden dolayı siteye uğrayamıyordum kızlar. profilime msj gönderenlerden özür diliyorum cevap yazamadığım için.diyeceğim o ki beni tekrar aranıza alııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın:D
  4. yeniden yüreğim

yeniden yüreğim

nerdennn başlıycam bilmiyorumm meleklerim :18: yaşadıklarım çok ağır oldu bana Allahıma binlerce kez şükür sitem değill beterin beteri var biliyorum ama haketmedim hiç :18: maf eti beni so gün bile bana yalvarırken sabah başkasıyla nişanlandığını öğrendim 3 yılım boşa gitti yanıldım yenildim ama yıkılmadım toparlanmaya çalışıyorum o kadar acıdı ki içim şimdi biri var adı ömer öyle bi anda...
  5. Yeniden bennn

Yeniden bennn

Selamlar herkese eski meleklerden,sitenin sevimli sakinlerinden bendeniz herkesi selamlar :)))):kedi::kedi:

Sayfayı Paylaş