gebe
  1. minam

minam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yeniden hamileyimmm korkuyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında minam tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba. Özetle anlatayım. 3 tane düşüğüm oldu. 4. gebeliğimde uğraşlar neticesinden 1 kızım oldum o benim dünyam. şuan 3 yaşına varmak üzere. 2012 martta boş gebelik geçirdim kürtaj oldum. Şuan tekrar hamileyim daha çok yeni inşallah herşey yolunda gider çünkü ben çok yoruldumm

karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin mina, seni kızartalım o zaman :D:D

Yeniden hamileyimmm korkuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkuyorum:(

korkuyorum:(

sevgili melekler bi derdim var.genç kızlığa adım attığım zaman ilk adet görmenin korkusuyla ne yapacağımı bilmdim.ve leke kıyafetime bulaşır die kat kat önlem aldım bunlardn biride pamuk kullandm acaba bişe olmuşmudur.zarar görmüşmüyümdür:(bu hep aklıma takılıyo ve çok korkuyorum:( acaba bişe olmuşmudur.kızlığa zarar glmişmidir:(
  2. hamileyimmm

hamileyimmm

merhaba arkadaşlar bebek bekleyen herkeze allah salih evlat versin.isteyenlere ise biran önce tattırsın.ben şuan 5aylık hamileyim çok güzel bi duygu..
  3. Hamileyimmm :-)

Hamileyimmm :-)

Slmlar ben yeni uyeyim bayadir takip ediyorum siteyi herkesin derdi ayni ALLAHim herkesin gonlune gore versin insallh...bende 3aydir deniyordum olmuoyrdu ama bu ay cok sukur ki hamileyim:)) belirtilerimi paylasmk istedim goguslerimde siskinlik ve agri bas agrisi kasiklarmda ara ara agri bide halsizlk test yaptm positif cikti cok mutluyum ....Sevgilerimle
  4. korkuyorum

korkuyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama yine de bi korku var 4 ay önce ilişkiye girdim ama içe bşalma olmadı içe girme de olmadı 4 aydır düzenli regl oluyorum aynı miktarda aynı sürede oluyor ya sizce sorunum nedir 2 haftadır falan mide bulantım çok fazla karnımda çok kötü bi ağrı var ne olabilir?

Sayfayı Paylaş