yeniden yüreğim

bu insanlar neden bukadar acımasız günlüğümm ya neden böyleler anlamıyorum :18:

Son düzenleme:
sevgili günlüğümm bugünn 11.12.2010 :18: nasıl da yorulmuş bu bedenimm hiçbirşey eskiisi gibi değil :((( görmek istemesemde çoook değiştim ben hem fiziksel olarak hemde ruhen canımııı o kadar çoook yaktı ki artık herşeye şüpheyle bakıyorumm sevgiye aşka inanmıyorumm toparlanmaya çalıştıkça çöküyorum sankiii şükürler olsun Allahıma Allah beterinden korusun kaderde bu vamışş :(((( ama neden bu kadar ağır yaşıyorum ben 3 yılım gitti boşu boşuna acıdan başka hiçbirşey vermedi bana yetmedi dile düşürdü beni şimdi ise yuvasını kuruyo nişanlanmasına rağmen herkes hala bizi konuşuyo insanlar çook acımasızzz çektiğimi Allah biliyo bugüne kadar hiçkimsenin üzüntüsünden mutlu olmadım ben kimsenin dedikodusunu yapmadım hiçkimseye kötülüğüm olmamaıştır ama beni hiç tanımayan insanlar bile hakkımda yalan yanlış konuşuyo neden yapıyolar bunu bana yoruldum günlüğümm çook yoruldumm :18:

bugün 13.12.2010 off günlüğümm içimm okadar dolu ki :(((( kendimi çook kötü hissediyorum daha dorusu son günlerde hep böyleyim başım çatlıyo sanki işe veriyorum kendimi ama olmuyor hiç bi neden yokken sinirleniyorum canımm hep sıkkın düşünmek istemiyorum ama elimde değill bu kadarına da pes diyorum ya nişanlandı adii hala bana haber gönderiyo nişanı atıcam kendimi öldürücem diye ne istiyo benden hala :18: yoruldum yıprandım yıkıldım resmen ya anlamıyo bi türlü beni zaten öldürdü o ondan nefret bile etmiyorum ben adını duymak bile deli ediyo beni sevmemişim ben onu en büyük hatam o benim o ömer de sustu kaldı sanki benim bi suçum varmış gibi :18: napmalıyım ben çook yoruldumm ya çoook....

Günlüğünü yeni farketim Sudembeyaz hayirli olsunda üzülme artik degmez seni üzenden uzak dur saglina sararli, kitab oku iyi gelir mümkünse yalniz kalma arkadaslarla bulus vs.. istersen ömer konusunu da biraz askiya al açele etme derim çünkü bir yarayi sarmadan baska yara açma kalbine ömer seni severse zaten anlar ve bekler kendine baski yapma ilahiki bir beraberlik sart degil , ortalik kayniyormus bi dursun sakin olsun , o arada sende kendine yeni bir yol çizersin , her derdin bir çaresi var bazen kolay bazen zor ,hayirlisi neyse o yol senin olsun :salıncak:sen keyfine bak ihmal etdigin arkadaslarin vardir , kenara koydugun yarim kalan kitap vardir , bulmaca çöz, aslinda senin kendine ayiraçak çok vaktin var degerlendir bir erkek yüzünden neleri ihmal etdin bir düsün ?

Ps: seni rahat birakmiyorsa ailesine söyle nasilsa tanisiyorsunuz...
(sana akil vermek degil fikir olarak , sen daha iyisini bilirsin ..yeterki üzülme üzme kendini)

Son düzenleme:
Günlüğünü yeni farketim Sudembeyaz hayirli olsunda üzülme artik degmez seni üzenden uzak dur saglina sararli, kitab oku iyi gelir mümkünse yalniz kalma arkadaslarla bulus vs.. istersen ömer konusunu da biraz askiya al açele etme derim çünkü bir yarayi sarmadan baska yara açma kalbine ömer seni severse zaten anlar ve bekler kendine baski yapma ilahiki bir beraberlik sart degil , ortalik kayniyormus bi dursun sakin olsun , o arada sende kendine yeni bir yol çizersin , her derdin bir çaresi var bazen kolay bazen zor ,hayirlisi neyse o yol senin olsun :salıncak:sen keyfine bak ihmal etdigin arkadaslarin vardir , kenara koydugun yarim kalan kitap vardir , bulmaca çöz, aslinda senin kendine ayiraçak çok vaktin var degerlendir bir erkek yüzünden neleri ihmal etdin bir düsün ?

(sana akil vermek degil fikir olarak , sen daha iyisini bilirsin ..yeterki üzülme üzme kendini)
canımm çook teş ederimm olur mu öyle şey yorumun için çook teş ederimm sana bayadır görmüyodum seni iyimisin canımmm haklısınn bende öyle düşünüyorum kader de böyleymişş Allah büyük inşallah bugünlerde geçicek :kiss:

bugün 16.12.2010 herşey aynı neden mutlu olamıyorum ben günlüğümm :((( bu enkaz daha ne kadar sürecekk ??? o adinin izlerini daha ne kadarr taşıycak bu yüreğimmm çook yoruldum ben Allahım halim sana ayan ne olur bana yardım et bir yol göster ne olur...

herşeyii çok güzell anlatmışsın tebriklerr valaaaa.....aynen bir erkek yüzünden hayatt karartılmazzzz

Geri