gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yenidoğan Bebeklerle İlgili Çok İlginç Bilgi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu yenidoğan bebeklerle ilgili ilginç bilgilere yer vermektedir. Yenidoğan bebeklerin topuk izi ile annenin parmak izinin aynısı olduğunu biliyormuydunuz?

Size gerçekten çok ilginç gelecek bu durum aynen böyle... Bebeklerin topuk izi ve annelerin parmak izi birebir aynı. Yüce Allah çocuklar karışmasın diye ne güzel mükümmel bir tedbir almış değil mi?

2. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
Yenidoğan Bebeklerle İlgili Çok İlginç Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya genelinde kadınlarla ilgili çok ilginç bilgiler

Dünya genelinde kadınlarla ilgili çok ilginç bilgiler

dünya ile ilgili ilginç bilgiler kadınlarla ilgili ilginç bilgiler kadınlarla yazılar makaleler Dünyadaki işlerin %66'sı kadınlar tarafından görülüyor. Buna karşın kadınlar dünyadaki toplam gelirin ancak %10'una sahipler. Dünya'daki mal varlığının ise % 1'ine sahipler. Başka bir değişle dünyadaki işlerin % 34'ü erkekler tarafından görülüyor ama erkekler...
  2. İzmir iliyle ilgili çok ilginç bilgiler

İzmir iliyle ilgili çok ilginç bilgiler

izmir ile ilgili yazılar izmirle ilgili yazılar izmir hakkında ile bilgiler hakkında ilginç bilgiler İzmir iliyle ilgili çok ilginç bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar..Bazı bilgileri biliyor olabilirsiniz ama bazılarını da ilk defa öğrenip şaşırabilirsiniz de..Bakın İzmir'le ilgili ilginç bilgiler nelermiş İzmir’in en az 8000 yıllık bir tarihe sahip olduğunu, Dünya'nın en...
  3. Yenidoğan Bebeklerle İlgili Batıl İnançlar

Yenidoğan Bebeklerle İlgili Batıl İnançlar

Bu konu yenidoğan bebekle ilgili batıl inançlara yer vermektedir. Ülkemizin bazı yörelerin de yenidoğan bebekle ilgili uygulanan bir takım yöntemler ve inanışlar vardır. Birazdan sizlerle paylaşacağım ve bebeklere uygulanan bu yöntemler ve inanışlardan eminim ki çoğunu duymamışsınızdır. Her ne kadar batıl inanış desek de halen bu yöntemler bebeklere uygulanmakta ve iyi geldiğine...
  4. Matematikle İlgili Çok İlginç Bilgiler

Matematikle İlgili Çok İlginç Bilgiler

Bu konu matematikle ilgili ilginç bilgilere yer vermektedir. Matematiği nedense oldum olası sevmemişimdir. Okul hayatım boyunca zoraki çalıştığım, sınav zamanlarının hiç gelmesini istemediğim derslerin başında gelen matematik sözcüğünün anlamının Antik Yunanca'daki "matesis" sözcüğünden geldiğini ve anlamının "ben bilirim" demek olduğunu biliyor musunuz? Matematik ile...
  5. Yenidoğan Bebeklerin Çok Uyuması

Yenidoğan Bebeklerin Çok Uyuması

yenidoğan bebeğin fazla uyuması yenidoğan bebeğin çok uyuması Sevgili melekler, taze anneler bebek bakımında tecrübesiz olmaları sebebiyle bu açıklarını annelerinden, kayınvalidelerinden ya da yakınlarında bulunan tecrübeli kişilerden yardım alarak kapatabilirler. Ancak yakınında bir tecrübeli olmayınca hemen her türlü durum akıllarını kurcalayabilir. Bu durumlardan birisi de yenidoğan...

Sayfayı Paylaş