gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yenik düşersen yalnızlığa... o zaman kendini "yok" say!...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x457.[​IMG]

"Neden böyle yaptım?" dediğin zamanlar olur hayatta.
    Kızarsın kendine ,
    Ama, nafile!...
    Olan çoktan olmuştur.

En kötüsüyse pişmanlık duymaktır yaptıklarından...

Pişmanlığını taşıyamaz da
    yenik düşersen yalnızlığa...
    o zaman kendini "yok" say!...

Şair: Banu Tan

yenik düşersen yalnızlığa... o zaman kendini "yok" say!... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zamana Yenik Cümleler =(

Zamana Yenik Cümleler =(

Korktum… Önce sesini sıyırıp zamandan yollara meydan okumak istemiştim. Sabaha, akşama, kışa, bahara gözlerini armağan edip kendime yaşanılası bir aşk bırakmak için tüm ahlaksızlığımla bencilleşebilirdim. Sonra günahların intikam alabileceğini, karşımda devrik cümlelerinle dimdik dururken tüm imgelerinde saklı bir zavallı gibi yaşamak istemediğimi anladım… İçini kime teslim ettiğini...
  2. Mahkum etmeyin kendinizi yalnızlığa

Mahkum etmeyin kendinizi yalnızlığa

. Etrafımıza kalın duvarlı kaleler kuruyoruz. O kalelerin içinde başımızı dışarı bile çıkarmadan yaşayıp gidiyoruz. Dostlarımız, arkadaşlarımız artıyor. Onlar arttıkça biz kalelerimizin duvarlarını daha da sağlamlaştırıyoruz. Açılacak en küçük bir gediğe, o gedikten içeri girecek bir tek kişiye tahammülümüz yok çünkü. Nasıl da saklıyoruz kendimizi... Görünüşte mutluyuz. Eşimiz,...
  3. Yok Say Beni

Yok Say Beni

Sev.. Sevişinle acıt ruhumu.. Acınmak vakti geldi artık.. Ağlamayalı uzun zaman oldu nasılsa.. Sustur ruhumu,hadi! Savaşımım sona erene dek sars düşüncelerimi!! Hissetmek istemiyorum bu güzel duyguları,sustur kalbimi ve düşün.. ''Neydi,ne oldu ? '' de.. ''Maviye tapardı,onsuz yaşayamazdı,ne oldu? '' de!! Dur.. Dur biraz ne olur.. Aşkımın her zerresini bir kez daha yok et.....
  4. Zamana yenik düştü sevda

Zamana yenik düştü sevda

Sevdalar,sevdalılar buyrun duygu fırtınasından kopan bir yazı:):) Tozlu raflarda kalmış bir sevda bizimkisi Onca zaman sonra raflara neden baktın ki? Tozumu üflemesen gözümü yaşartmazdım ki... Sensiz soluğum kesilirken,ellerim yüreğimde,aklımda hayalin,gün ışıyana kadar (ki aydınlanmak bilmezdi geceler) bir ses bekledim senden uzunca bir süre... Hiç ses çıkmadı...benimse eski halimden...
  5. Tut gözlerimden yoksa düşerim ..

Tut gözlerimden yoksa düşerim ..

Tut gözlerimden yoksa düşerim .. Masalın camından içeri doğru sızan gözbebeklerimden bahsediyorum Dokunabilir misin kahve koyusu yalnızlığıma ? Ya da sesimin teline vurulup, çıkarabilir misin göğüs kafesimden nefesini ? Avuç içlerim sönüyor.. Eflatun yaprakların damarlarından düşüyorum masalım Bir sonbahar alışkanlığı daha sona eriyor .. Mum alevinde yitiriyorum solgun benizli...

Sayfayı Paylaş