gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Artık sonuna geldik.

Sonsuz olacağımızı söyleye söyleye bitirdik kendimizi. Deli gibi sevdiğimizi söyleye söyleye bitirdik.Oysa ben gerçekten sonsuza dek sevebilirdim seni, hem de deli gibi.
    Ama artık bitti.
    Şimdi içimde büyüttüğüm o masum bebek olmadığını biliyorum. Şimdi bana yaptıkların için kendimi kandırmaktan, kendime seni affettirecek bahaneler bulmaktan, seni her zaman kalbimde, kalbime karşı koruyup kollamaktan vazgeçiyorum. Sana duyduğum o anne şefkatinden vazgeçiyorum.

Bir aşk değil bir savaştı yaşadığım. Fark ediyorum.
    Kendimle savaştım ben. Kendimi sana inandırmak için zorladım. Gelmeyişlerine, sevmeyişlerine, yalanlarına kendimi ikna etmek için, senin sevginle kendimi kandırmak için, bir masalı yaşadığımıza inanmak için savaştım.
    Kendime yenildim sonunda. Sana değil.
    Şimdi içimdeki bu savaşı bitiriyorum.
    Bir gün bu savaşın biteceğine, sevginin buna değeceğine olan inancımı, gözlerindeki sahte aşkı bırakıp ellerine, kendime sadece yaşamımı alıyorum. Sensiz yaşanmayacağına inansam da, senden hayatımı ayırmakta zorlansam da, artık seninle savaşmaya güç bulamadığım yaşamım ellerimde, gidiyorum.
    Senin galip başladığın bu aşkta, yenile yenile seni yenmeyi öğrendiğim bu savaşta, seni içimde bitiyorum.
    Artık bitti kendimle savaşım.
    Yenildin içimde;
    Ben -bir- im artık.
    Sen sıfır!
    -Biz- bittik artık,
    Git biraz da başka yürekleri kır...
    Git biraz da başka yürekleri kır..

alıntı

Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Herşey Bitmiştir Artık

Nalan - Herşey Bitmiştir Artık

nalan çok yalvardım bir zaman çok yalvardım bir zaman dinlemedin hiç beni sana dinlemedin beni herşey bitmiştir artık nota herşey bitmiştir artık notaları Herşey bitmiştir artık Yolumuz ayrılıyor Herşey bitmiştir artık Yolumuz ayrılıyor Seninde benim gibi İçerin kan ağlıyor Çok yalvardım bir zaman Dinlemedin hiç beni Gururumla oynadın Artık affetmem seni Sakın çıkma karşıma Dönemem sana...
  2. Gel artık içimi al ve öldür

Gel artık içimi al ve öldür

gel gel artık içimi al ve öldür Günler sensiz geçer oldu...Yüreğim benden gider oldu Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 730x744 ve 233KB ) Baharı beklerken güzelim...Hep güneşi arar oldum Herşeyin bir sonu var ama Sonu yok ki düştüğüm yerin Sana değil artık güzelim...Ah! Ölüm'e koşar içim Gel artık içimi al ve öldür...Dön artık sesimi al...
  3. Acılar bitti artık

Acılar bitti artık

Ben tuğba özerk'i seviyorum sesi güzel bide en son çıkardığı albümündeki biter çikolata şarkısıda harika:DEvliliğinde çok sıkıntılar çektiğini anlatıyor inaşllah bundan sonra evleneceği erkeği iyi secer.. Tuğba Özerk,olaylı biten evliliğini ve yaşadığı zor günleri anlattı. Güzel başlayan bir evlilik olaylı bitti ve bu acı tecrübe Tuğba Özerk’i “Ya tımarhane ya ölüm” diyeceği...
  4. Epilasyon ve Ağda Artık Bitti. Tüylere Son !

Epilasyon ve Ağda Artık Bitti. Tüylere Son !

Arkadaşlar nbp dermonox diye bir krem var. Kullanan varmı?

Sayfayı Paylaş