gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yenimahalle'de seçim rüşveti

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ankara Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu Müdürü A.Ç, 'rüşvet almak' iddiasıyla tutuklandı
    ''Bir muhtar adayının seçim sonuçlarına itirazını değerlendirmek için 5 bin TL rüşvet aldığı'' iddiasıyla gözaltına alınan Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu Müdürü A.Ç. tutuklandı.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Yenimahalle'deki bir muhtar adayı, ''Seçim sonuçlarına yaptığı itirazı değerlendirmek için İlçe Seçim Kurulu Müdürü A.Ç'nin kendisinden 5 bin lira rüşvet aldığı'' iddiasıyla Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne başvurdu.

Muhtar adayının iddiası üzerine gözaltına alınan İlçe Seçim Kurulu Müdürü, Ankara Emniyetine götürüldü.

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Cihan Kısa'nın ifadesini aldığı ve tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk ettiği A.Ç, Ankara Nöbetçi 9. Sulh Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkarıldı.

Mahkeme, A.Ç'nin tutuklanmasına karar verdi.

Yenimahalle'de seçim rüşveti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüşvet

Rüşvet

Rüyada rüşvet alırsanız bu elinize kısa zaman sonra para geçecek. Ya da verdiğiniz borcu geri alacaksınız demektir. Rüyada rüşvet alırsanız bu elinize kısa zaman sonra para geçecek. Ya da verdiğiniz borcu geri alacaksınız demektir. Elinize kısa zamanda para geçecek. Bir arkadaşınıza verdiğiniz borcu geri alabilirsiniz.Kişi rüşvet verirse güç durumda kalır. Rüşvet alırsa çevresindekiler ile...
  2. Rüşvet:

Rüşvet:

Madde 135 - Askeri şahıslardan herhangi biri Türk Ceza Kanununun 3 üncü babının 3 üncü faslında yazılı suçlardan birini işlerse o fasıldaki cezalarla cezalandırılır.
  3. İzmir Buca'da rüşvet operasyonu

İzmir Buca'da rüşvet operasyonu

İzmir'in Buca İlçesi'nde aralarında belediye başkanı Cemil Şeboy'un da da bulunduğu 30 kişi gözaltına alındı. AKP'li Belediye Başkanı Cemil Şeboy rüşvet operasyonunda gözaltına alınanlar arasında bulunuyor. Buca Belediyesi'ndeki bazı yolsuzluk iddiaları üzerine savcı Murat Gök'ün talimatıyla takip başlatan Jandarma Alay Komutanlığı ekipleri, bir süre önce belediyedeki bazı evraka el...
  4. Sincan'da rüşvetin fotoromanı

Sincan'da rüşvetin fotoromanı

Ankara Sincan'da Tapu Müdürlüğü'ndeki rüşvet gerçeği, gizli kameralara yakalandı. Ankara Sincan Tapu Sicil Müdürlüğü’ne 13 tapu görevlisinin gözaltına alındığı 'Parsel 2' operasyonunda ilginç ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Memurların görev yaptığı bankoların tepesine, lambalara, tuvaletteki aynalara bile gizli kamera yerleştiren polis aylarca rüşvet çarkını saniye saniye görüntüledi....
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş