gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

yepyeni emo nickler

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

emo nickleri yepyeni yepyeni emo nickler nickleri nickler ayrılık Sudâ ériyén âsprin qibiyim. . .

hoŞurtuLu vé pârâmpârçâ. .

Kşké ç0cq oLsm yénidn..sdcé dşdüqm içhn acısa içm x’(

Vazgeçemediğim herşeyimi ..Çöpe attım üstüne bastım ..Anlatmakla olmuyor yaşaman lazım ;]

ßnm qöZümDé biR hiÇsin aRTıq - neFreDim aŞqımı aŞtı bu qeCé

zamaN yaŞamaqLa baŞLar - yaşamaq zamanLa biTér

oLSun vaRSın aH çeqinMe,sen yiné yaLanLar söyLé,yüRéq; paramparÇa zaTén,derT deqiL

heRqés yaLan kiéé, biZ mi qeRçeq oLaLım

FPRIVATE “TYPE=PICT;ALT=”

saRmaŞıqLar gibi sardıN qaLßimi <3

düNya umrumda deqiL qi - havLayan köPéqLer umRumDa oLSun

haDi topLa yüZünü pRenSés
    üzüLmé kaTLa hüzNünü
    kaLDır çekmeCéne ßiR yerLére saqLa
    daHa ömRünü tükeTéCeq,
    niCé yaraLarın oLaCaq.
    kußuqLarı düŞéCeq,
    yeniDén kaNayaCaq !
    eZßére aLınmıŞ ayrıLıqLar koymaZ ßana.

üsDümé qeLmé - vaqiD sonßahar,
    üsDümé qeLmé !
    aqZımDa küFürLér doLaŞmaqDa.
    Bak büyüdüm hiç hesapta yokken.
    Canımı yaktı büyümek güzel sanarken.

mutLuLuk bnmLe sakLambaç mı 0ynu0r? ELma desem çıkar mı ???
    Hani hérkés dér ya iLérdé ßunLarı hatırLayıp qüLécéksin,, dié ßir ték ßu doqruymu$.. $imdi sana qüLüp qéçiyorum.!!
    ҳ̸Ҳ̸ҳ || ßeN HaYaTı CeVrIm Dı$ı Ya$ıoRuM HaYat ßeNi £nGeLlese NoLuR || ҳ̸Ҳ̸ҳ
    .^RésT Çéktim Bu SahTé HaYat*a .. Ya$amaYacaqım Dérqen ..Sén Çıktın kaR$ıma
    s0nsuzLuq ÖnümdeyDi hep aMa..>> qiDémedim sénD”n uzaqa ..<<
    |Dık..Dık..Dık..|*qim 0 .. |BéN aşq aÇ qapıyı] Ya Bi s*ktr qİD
    ßizde DoStLuk Nedir ßiLirmiSin _? NeFeSin tÜkeniRSe aL ßu caN SeniN.. yOLun SOnu uçurumSa duR!! iLk adıM ßeniM !!
    İçimde öyLe biR ‘ Sén ‘ vaRki,uyutmuyoR benİ qeceLeri
    KusssaM kaÇ İntihat çıkar İçimden.. kesseM kaç ayrıLık akar Bileklerimden..
    HaYat ßizden aLdıqLaRını neReSine sOkuCak aCaßa =))
    ~ SeninLe yeniden doğdum kayßoLan ßi ßeni yeniden ßuLdum.. ~
    ~ ödünç meLeq KanadLarıımLa uçarqen ben..eLimi tut.Korqarım düşmekten… ~
    HayaLLer GerçekLeriN YarıSıymı$..SeNde Yarı Yarıya BeNimSin .!.
    Sénì Kàlßìmé zìncìrlédìm ànàhtàrını kàybettìm
    [Ctrl+ALT+delete] [Bİle Yaramıor Artık] [Kalbime]:p[ALT+F4] le Kapandı Tüm [uMuTLaRım bAşArDın] [Güzelim Kutlarım]
    DiKenLer saRdı içiMi,kaRanTinaya aLıoRum hayaLLeriMi…
    yeNiLdm aC kapıNı yaLnıZLık ßen qeRi qeLdm..!
    qidiγσяuм…aωuςLaяıмda ćaм paяςaLaяıγLa,кaηLa Siγah duωaяLaяa haγaLLєяiмi γazмaγa!…
    canım sıkkın bu araLar…kendi dünyamın çaresizLiqi içinde daLıp qidiorm…
    şimDi séndé yoksuN hiiç farkTméS ßéN yné aynı béN acıNn şékLi farkLı hiç farkétmés béN yné kaybedeéN
    éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN…
    Hade qeL ßir oyun oynayaLım … SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa… vaRmısıN ?…

SeN ßeniM içiN deNkLemini kuRamadığıM ßiR propLemsiNn

ßizDeqi viTes iLeRi qeRi yOq aRkamıza baqmayız cüNqü qeRide kaLanLaRı hatıRLamayızZz…
    içimDe yasaTTıqım cOcuquN dizLeRini kaNattı haYat…
    SévDiq my taM séveRiz,isteR eRqeqFadma isteR haNımeFenDiyiz,beqeneN ßöyLe beqeNsiN,beqeNmeyeNi deFteRdeN siLeRiz…
    GeLen Ne GeTiRdi Ki GiDeN Ne GöTüRSüN BeN HaYaTıMDaN MeMNuNuM BeNi SevMeyEn öLsüN..!!
    GüLü$Lerim wardı bnm.. Ben kimim ben nerdeym ! Tam kar$ıya geçerken,bıraktıın o eL bnm !
    beni küçük bir çocuk sandıLar ,, kendiLerini WiLLiam TeLL…
    kaLbimi eLma sandıLar ,, her defasında 12′den vurduLar !!!

aRtık Sen yoksun ve ßiRdaha oLmayacaksn … Kanatamayacaksn yüReğimi …yıkamayacaksn bedenimi ve
    ßiRdaha giRemeyeceksin ßu kaLptn içeRii … !
    öLümLé ya$am aRasındaKi incé çizqiniN tam oRtasınDaım ya$amK içiN sßéßim yoqK..öLmK içiNsé çoqkK…

$imDi Senden Vazmı GeçmeLi..?
    [[MaSaL oLuP yoLa devammı EtmeLi..?]]

SoNu ;
    ßoğuLmak oLsa dA ßéNiM “0″ SuLaRdA
    yüzmém géRék..!

énsizLiin até$indéim yaLnızLıım ßuz duttu
    A$k’La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9′a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak…!
    İsmin Gectigi anda Kfn karsıp GzLerin doLdumu gülerkn agLadgm roL kestigm roman Bu!..
    GüLmq uzun Zmndır RoL yapTığımM biR oyuN !
    yalnız KaLmak .. biR iLaçmıdıR .. ? .. yokSa HasTaLığın Ta KeNdisi Mi ..?!?
    BeN seVdaMı KefenLedim ÖLSen de BiR öLmeSen de..
    Şaire sormuşLar neden içkiyi ßıraktın diye oda ; Şerefine içiLcek aŞk kaLmadı demiş ..

вüтüη γaяaLaяıмı мuтLuLuğuη iςiηdєη qєςєякєη aLdıм…
    wαrLığıη bεndε bir fincαη kαhwεnin hαtrı kαdαr yok!..
    akıLLı kaLmak zOr ; yüzün hayaLimdeyken..
    Bir “SeN” Istiyorum Icinde Sadece “BeN” oLan..

UsυL UsυL İçiмє Sızαη ßυ Acı ßυ YαLηızLıк Sєηdєη Hαтıяα

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: yepyeni emo nickler
    Bak şu güzelmiş işte
    Şaire sormuşLar neden içkiyi ßıraktın diye oda ; Şerefine içiLcek aŞk kaLmadı demiş ..

eyvallah sağolasın :)

yepyeni emo nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yepyeni nickler

yepyeni nickler

yepyeni nickler yepyeni nickler 2009 ecel nickleri 2009 2008 öLüm hayaTin heR kÖ$eSinde Beni bekLerken, eCeL hEr sOkak baSinda PusuDayken BiLe .. GüLüsüM 10 NumaRa !! Dusmanima dOst oLdun yIktIn dagIttIn bEni .. ! Sanmaki Bir anLik Bir siTemDir Bu ya$adikCa Benim nefretimSin Sen ! yAkip yAkip SöndürDügüm Oo>> bEnim YarIm sEvDam uZatmayın kirLi eLLerinizi üStüme .....
  2. süper emo nickler

süper emo nickler

emo nickler süper emo nickleri süper nickler kısa Emo Tarzı Süper Nickler Emo Tarzı Süper Nickler Hiç TitremesiN Ne eLin .. Ne Yüreğin .. SiL qitSin .. !! MutLu etmicekSen MeşguLde etmicekSin ..! Ben aşkı unuTTum ayLar önCe , SeN kaLpsiz kaLdın ßen giDinCe
  3. Emo Nickleri

Emo Nickleri

emo nickleri küslük nickleri mutsuz emo Emolar için en farklı en güzel nickler burada hadi durmayın. ???? ?ş?ı? ??????? ????| |??lı?ı ???????????? ??ğ?l, ??l?????? ??????????| |…AynalaR SensizliğiN Lanetinİ VuruP DuruyoR YüzümE…| |Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş| ¯`°•??????¤?????lü ???????..¤????¤??????•°´ ?? ?????; i???ı?? ???? ???g??...
  4. 0 kilometre emo nickler

0 kilometre emo nickler

çılgın emo nickler emo nickler çılgın nickleri Hep aynı nickleri görmekten sıkıldınız mı ? İşte en yeni nicklerle karşınızdayım kızlar:) Özellikle emo tarzı nicklerden hoşlananlar için sizlere özel nickler buyrun bakalım:tik: ??•Çhoq kırgınım uyusam bitermy?dizlerim çhoq kanadı büyüsem geçermi? ßırakın tutmayın eğitmeyin üstüme gelmein yalnız bırakın ama;ßekleyin gitmeyin ben hiçh iyi...
  5. Yepyeni nickler

Yepyeni nickler

yepyeni nickler yepyeni nickler, 2011 nickleri burada arkadaşlar Yenilik isteyen Melek'lerimizi, buraya alalım :) Çünkü yepyeni msn nicklerimizle geldik bu sayfaya Melek'ler:A AsıL İnanmak NEDİR ? Görünmeyene İnanmaktır Görünmeyene İnanırsan Kimsenin Göremeyeceklerini GÖRÜRSÜN !... Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !... Başka...

Sayfayı Paylaş