gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yepyeni Gelinbaşı Modelleri Arayanlara Özel

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu 2013 gelin başı saç modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Bir genç kızın hayatının en özel ve mutlu günü olan evlendiği gün çok önemlidir. Bununla ilgili hakırlıklar aylar öncesinden başlar. Tatlı bir telaş ve heyecan ile giyeceği gelinlik modelinden gelin başına kadar tüm ayrıntılar en ince şekilde düşünülüp araştırılır.

Her gelin adayı kusursuz gelin olmak adına yoğun bir araştırma içine girer. Kararsız kaldığı yerlerde mutlaka yakın çevresine akıl danışır.

Evlenecek gelin adayı için gelin saçı modeli de önemli bir ayrıntı taşır. Şunu unutmamak gerekir ki mutlaka giyeceğiniz gelinlik modeline göre en uygun saç modelini uygulatmanız. Bu konuda kuaförünüzdende yardım alabilirsiniz.
    Sizlere değişik gelin saçı örnekleri 2012 modelleri ile birlikte yepyeni örnekleri seçenek olarak sunuyorum.

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

bu saç modelina hayranım düğünümde çok istedim ama saçlarım çok sık olmadığı için yaptıramadım ama benzer bi modelini yaptırmıştım

MaWiM bunu beğendi.
  3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bu paylaşımdan sunu anlıyoruzkii bu yılda sarıı cadılar evlensin sarı saçlarda modeller daha güzel duruyor;)))

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bende bir sarı cadı olarak süpürgeme binip yanına uçarak seni öpüyorum ballı lokmam:D

Yepyeni Gelinbaşı Modelleri Arayanlara Özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel gününüze en özel gelinbaşı modelleri

Özel gününüze en özel gelinbaşı modelleri

Hayatınızın en özel gün ve gecesinde tüm bakışların üzerinizde olacağını düşünerekten sizler için en özel ve güzel gelinbaşı saç modellerini paylaşmak istiyorum
  2. Tüylü gelinbaşı aksesuar modelleri

Tüylü gelinbaşı aksesuar modelleri

tüylü gelinlik modelleri tüylü gelinlik modelleri 2010 türbanlı gelin başı aksesuarları 2011 türban gelin başı aksesuarları Aksesuarlardan giyime kadar şu tüylü şeyler çok moda oldu:D.Benim şahsen tarzım değil açıkcası ama sizler hoşlanıyorsanız ve düğün hazırlığı içindeyseniz sizlerle tüylü gelinbaşı aksesuar modellerini paylaşıyorum
  3. Size özel yepyeni genç odası modelleri

Size özel yepyeni genç odası modelleri

genç odası modelleri 2012 genç odası dekorasyon modelleri 2012 Küçükken onları memnun etmek daha kolaydır taki büyüyüpte ergenlik çağı dönemine girince isyankar ve ergenlik sorunları başlayana kadar. İşte o zaman kıyafet konusunda ki zevklerinden tutunda ayrı oda istemeleri ve odalarının dekorasyonuna kadar beğenmeleri oldukça zorlaşır. Lakin biz bu sayfamızda öyle güzel 2012 genç odası...
  4. Kısa Saçlı Gelinlere Özel Gelinbaşı Modelleri

Kısa Saçlı Gelinlere Özel Gelinbaşı Modelleri

Bu yazı 2013 kısa gelin başı saç modellerine yer vermektedir. Gelinbaşı saç modeli olarak genelde uzun abiye topuz tarzında modeller düşünülür. Ama her gelin adayının saçları uzun olmayabilir. Kısa saçlı bir gelinseniz ve postiş, çıtçıt gibi aksesuarlar kullanmadan kısa kesim saç modelinizle gelinbaşı düşünüyorsanız aslında fazla düşünmenize gerek yok. Bir takım gelinbaşı saç aksesuarları ile...
  5. 2014 Gelinbaşı Topuz Modelleri

2014 Gelinbaşı Topuz Modelleri

2014 topuz modelleri, topuz modelleri, sıkı topuz modelleri Gelinbaşı saç modelin de en çok tercih edilenlerin başında gelen topuz modelleri, 2014 yılında evlenecek gelin adayları ve özel günler de topuz tercihin de bulanacak kişilerin gözdesi olmaya devam edecek. Topuz modelleri arasından sizler için gelinbaşı sıkı topuz modellerini seçerek saç modeli konusun da kararsızlıklar yaşayan gelin...

Sayfayı Paylaş