gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yepyeni Kısa Rap Mesajları İsteyenlere..

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yeni Rap Mesajları Rap Mesajları Kısa

Rap müzik günümüzde ABD başta olmak üzere her ülkeden rağbet görüyor. Bizim ülkemizde de bu müzik türünü sevenler bir hayli fazla. Biz de rap seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için onların tarzına uygun yeni rap mesajları listesi oluşturduk. Buyrun .. :)

-Kimse Duramaz Rapimin önünde Fazla Güvenme Koç kendine Alırım Senide Ayaklarımın Dibine

-Yandan gel Kaçma Sağa Sola Rapim bulur Seni indirir O Anda Şekil Yapma Bana Kelimeler içinde Boğarım Seni rap Zinciriyle.

-Ne Pop Dinleriz Ne Rock, Arabeskciyiz Biz Rapciyiz Biz Severiz Biz Sadece Rapiz Biz!

-Hadi Zorla Sözlerini Gelecek belki gerisi Sana Bi Diss Atarım Toplayamazsın gerisini.

-FreeStyLe Modeliyim Karşıma Çıkma Senide Ezerim Bu rapin Hayatını Ben Ezberledim Senin Gibi Bebelere Yok Gösterdim..

-Kaçma Benden kovalarım Seni rap bu Adamım Sallamaz Kimseyi Diss'lerim yeter Golgemdir kendisi.

-Free Yaparım hergece Sözlerim Sizlere Bir işkence! orjinal rap Budur Adım Mc Onur, Rapim geliyor Hadi Sende Kudur!

-Paranoyak Düşüncelerine Benden 1 Darbe Hayatın gerçek sözlerim Şimdi rapimde hazır ol rahat ol Geliyor Rapim Esnek Ol Dinlemeyi bilmiyorsun bence Adam Ol!

-Ortam Başladı Geyiğe Bizim Sözlerimiz Bir bilmece Kızlar Bizimle Hep birlikte Başlıyoruz Rapimizin Sözlerine!

-3-2-1 Farketmez Rap Dostum bu Affetmez Disslerimin önünde kimse Dans edemez, Kapa Gözlerini Aç Heryerini Sözlerim Dolduracak Bedenindeki herbir yeri.

-Türkiye Rapi Bu Benzemez Çakma rap e bizim Adımız yeter Bu Aleme ne ingiliz ne fransız Ne Alman işlemez Bize Türk Rapi Gider Hepsine!

-Rapim Duman Eder Herkezi Fazla gezinme önümde Ezer Geçerim Bu Alemi orjinaL rap Geldi dinleyin Bu Sözlerimi hepiniz Ezberleyin!

-Mc Onur Başladı Sözlere Kimse Duramaz Bu rapin Önünde Kalbimin Rapi Vurur hepinizi Açmaz Bizi Başka Türlü Müziklerin Sesi işte Rapin Ateşi!

Rapın Çocukları Gece Yolcuları Akşam Savaşçıları Sözlerin Ustaları işte o Bizis Rap'in Ustaları!

-Sözlerim Zehir Gibi iyi dinle Beni Kimse Karışmasın bana Rap'imle Vururum Seni.

-Seni Seviyorum Sözlerimi Kuruyorum iLan-ı Aşk benimkisi yerimde Duramıyorum Rapimle Geliyorum Seni istiyorum!

-Ben Seni Sevdi Sadece Seni Dilimde ismin Nefesimde Rapim Karşı Koyma Bana Gel yarınlarımıza Gidelim Bebeğim.

-Yollar beni Zorlar Asi rapim Seni Yakar Sıkar Fazla debelenme Sende OLursun Karşımda Sakar..

Yepyeni Kısa Rap Mesajları İsteyenlere.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Mesajlar

Kısa Mesajlar

Kısa Mesajlar arıyorum Kızlar ben sevgilime ve arkadaşlarıma göndereceğim kısa mesajlar istiyorum var mı sizde kısa ve güzel mesajlar acaba?
  2. Rap Mesajları yazar mısınız

Rap Mesajları yazar mısınız

Benim gibi Rap sevenler sizleri bu sayfaya davet ediyorum ve sizlerden ya da rap mesajları bilen arkadaşlarımdan yeni ve değişik Rap Mesajları istiyorum:)
  3. Yepyeni Renkli Mesajlar İsteyenler Buraya !

Yepyeni Renkli Mesajlar İsteyenler Buraya !

Yeni Renkli Mesajlar Kısa Renkli Mesajlar Sevgili melekler, az önce paylaştığımız kısa yararlı mesajlar konumuzun ardından şimdi de bir misafirimizin isteği üzerine yeni renkli mesajlar konumuzu açıyoruz.. :) Yarınlarımı bekliyorum yarınlarımda seni görüyorum yarınlarımda bir renksin hayatımın anlamı Ben Seninle Hayatı Sevdim ve Ben Seninle hayatın renklerini benimsedim. Renkli...
  4. Kısa ve Anlamlı Cuma Mesajları İsteyenlere...

Kısa ve Anlamlı Cuma Mesajları İsteyenlere...

Cuma Mesajları Kısa Güzel Cuma Mesajları Sevgili melekler, müslümanlar için önemli günlerden biri olan Cuma günleri için sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz cuma mesajları ile karşınızdayız. Yollayacağım mesaj hem kısa hem de anlamlı olsun istiyorsanız buyrun Güzel Cuma Mesajları örneklerine...:) Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri...
  5. SMS İçin Yepyeni Cuma Mesajları Kısa

SMS İçin Yepyeni Cuma Mesajları Kısa

Bu konu; sms için kısa cuma mesajları konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelin bu cuma günü bir değişiklik yapın ve uzun zamandan beri görüşecmediğiniz uzakta ki arkadaşlarınıza, dostlarınıza, tüm sevdiklerinize birer kısa sms mesajı atarak gönüllerini alın. Mübarek cuma günlerini kutlayacağınız ve iyi dileklerinizi yollayacağınız bu mesajlarla arada ki mesafeleri de...

Sayfayı Paylaş