yepyeni msn nickleriiii! | Melekler Mekanı FORUM - 28 Ağustos 2016

yepyeni msn nickleriiii!

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    yepyeni msn nickleri yepyeni emo nickler süper emo nickler msn nickleri aşk Çirkin kızın çirkin hikayeleri olurmuş uğruna öldüğü biri varken hayat çok güzel olurmuş sevipte sevilmeyenler onu niye bulurmuş..

HERKES KENDİ HATASIYLA YANAR

İki sınır ülkenin dikenli telleriyiz dokunursak kanar..

Ellerimiz gizli gizli severiz kimselere demeyiz kavuşursak biteriz biz..

ŞEREFSİZLERİN DÜNYASINDA İNADINA YAŞIYORUM.KİLİT VURDUM HİSLERİME NEFRETLE DOLDUM TAŞIYORUM.SANA SÖZ VERİYRUM.İNTİKAM SIRASI BANA GELDİĞİNDE DÜNYANIN(SENİN) ŞAH DAMARINI KESİCEM...

GÜZELLİK GÖZLERDE DEĞİL BAKIŞLARDADIR:)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: yepyeni msn nickleriiii!
    Herkez Aynıyken ßen FarkLıydım !.. $imdi Herkez Fark Pe$inde , ßen Aynıyım ... ßu da ßenim Farkım ]

> BanA HaVA AtICaM DiE KeNDiNi kaSMA DaMArInDaKi KaNIn BiLe Bana HasTa

> Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......

> ℓιƒє.. нαѕ вєтяαує∂ мє ση¢є αgαιη (HAYAT... BİRKEZ DAHA BANA İHANET ETTİ)

> HayAt bir film gibi yaşanır ve biter filmin sonunda mululuk yada keder hadi sen seç...!!

> gökYüzndeki yıldızlar gibisin onlar kadar parlak ve çekicisin tek fark var onlar binlerce sen birtanesinn.

> Seny sefdiğim kadar yaşasaydın ölümsüzlüğün adını a$k koyardım.

Masmavi gökyüzündeki bembeyaz buLutLar kadar güzeLsin...

> Eğer çölde açan bir çiçek olsan, Seni kurutmamak için hep ağlardım.

> Bu acıYı yaŞattın baNa, sen yaşaMa sevdiğim, sen yaşama!

> En umutsuz, en biçare anımDa buLdun beni, sen tuttun eLimden.. Şimdi gitme, gitme ne oLur!

> Düşte umut, yürekte güç vurulmuşken, Döneceğim birgün, kimse beklemezken...

> aLdırma geçer dediLer, aLdırmadaN yapamaDım, 1 an biLe unutamaDım arkaNı dönüp gidişini..

> yaLan aşkLarLa doLuydu sokakLar! Ben sana inanDım sen yaLan oLmamaLıydın..

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа...

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς...!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ******

> gidiŞin biLe başkayDı!

yepyeni msn nickleriiii! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yepyeni smiley & msn ifadeleri

küçük msn smileyleri küçük smileyler yepyeni smileyler msn ifadeleri kücük smiley
  2. yepyeni msn nickler

nıck yazın yerıne nıckınızı yazın ve yapıstırın .8,4%,5,4`%4,5%,17,5`%5,17%,8,17 Nickını yaz5,17`%17,5%,4,5`%5,4%,8,4`%0,0 .9,0æ0,9æ3,9æ9,3æ1,3æ3,1æ9,01Nickını yaz3,1æ1,3æ9,3æ3,9æ0,9æ9,0æ0,0 .0,15[1M14]0[1E14]0[1S14]0[1S14]0[1A14]0[1G14]0[1E14]0[1>14]15,1 Nickını yaz0,0 .7,8-8,7=7,8-8,7=7,8-8,7=7,8-8,7=7,8-4,5Nickını yaz7,8-8,7=7,8-8,7=7,8-8,7=7,8-8,7=7,8- .4,7{-}7,4{|}4,7{-} 8nıckını...
  3. Yepyeni msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yepyeni değişik smiley msn ifadeleri

smile msn ifadeleri değişik msn ifadeleri değişik smileyler smiley smileyleri
  5. Yepyeni yazılı msn ifadeleri

yazılı ifadeler yazili msn ifadeleri yazılı msn ifadeleri yepyeni avatarları yepyeni resimleri Msn de yazılı ifadeler hoşunuza gidiyorsa bunlarla çok daha güzel ifadelere kavuşacaksınız çünkü çok fazla yazılı ifadeler var seçim sizin arkadaşlar:)

Sayfayı Paylaş