gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yepyeni Renkli Mesajlar İsteyenler Buraya !

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yeni Renkli Mesajlar
    Kısa Renkli Mesajlar

Sevgili melekler, az önce paylaştığımız kısa yararlı mesajlar konumuzun ardından şimdi de bir misafirimizin isteği üzerine yeni renkli mesajlar konumuzu açıyoruz.. :)

Yarınlarımı bekliyorum yarınlarımda seni görüyorum yarınlarımda bir renksin hayatımın anlamı

Ben Seninle Hayatı Sevdim ve Ben Seninle hayatın renklerini benimsedim.

Renkli kalemlerle Adını Yazıyorum Boş Duvarlara Senin Sayende renkli ve Canlı oluyor Duvarlar..

Rengarenk Bir Hayat Diliyorum içinde Sadece Senin Aşk Renklerin Bulunsun.

Okadar Canlı bakıyorumki hayata Renkler Gözümde Seni Gösteriyor Bana.

Siyah beyaz Yarınlarım Seninle renklernir Ancak Sen Hayatımın En Koyu Rengisin Seviyorum Seni.

Renksiz Hayatımın Renkli Hayallerisin ve Umutlarısın.

Renkli bakışın Soğumus Hayatımı ısındırıyor hele o gülüşün yokmu beni benden alıyor.

Ayrılıklar hayatımı Karartıyor sende gitme hayatın rengini kötüleştirme.

Gökkuşağı gibisin rengarenk güldüğünde dünyama ışık saçıyorsun canlı renklerinle.

Sensiz Kalacağıma Hayatın renksiz izlerim Daha iyi.!!

Seninle dünya güzel seninle insanlara daha içten bakıyorum seninle hayatın renklerini tadıyorum aşkım..

Yepyeni Renkli Mesajlar İsteyenler Buraya ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yepyeni Cuma Mesajları 2012 Burada Melekler

Yepyeni Cuma Mesajları 2012 Burada Melekler

cuma mesajları cuma mesajları kısa cuma günü mesajları İslam aleminin en mübarek günlerinden Cuma günleri tüm müslüman kardeşlerimizle selamlaşırız, dua ederiz melekler :) Allah'tan o günün ve gecenin hayrına dileklerde bulunur, af bekleriz. İşte bu güzel günlerde yakınımızda olmayan sevdiklerimizin bu gününü kutlamak için atabileceğiniz yepyeni cuma mesajları eklemek istiyoruz.. :) Ne...
  2. Yepyeni Evlenme Teklifi Sözleri İsteyenler Buraya 2012

Yepyeni Evlenme Teklifi Sözleri İsteyenler Buraya 2012

evlilik teklifi sözleri 2012 evlenme teklifi sözleri Meleklerimize evlilik teklifi yapmak isteyen müstakbel kocalara duyurulur :) Sevdiğinize asla unutamayacağı romantik bir yemek eşliğinde yapacağınız evlilik teklifi inanın onun için çok değerli. Bu sebeple sizler için hazırladığımız evlilik teklifi sözleri 2012 dosyamızı incelemeniz yeterli.. :) Geriye dönüp baktığımızda; sadece...
  3. Yepyeni Kısa Rap Mesajları İsteyenlere..

Yepyeni Kısa Rap Mesajları İsteyenlere..

Yeni Rap Mesajları Rap Mesajları Kısa Rap müzik günümüzde ABD başta olmak üzere her ülkeden rağbet görüyor. Bizim ülkemizde de bu müzik türünü sevenler bir hayli fazla. Biz de rap seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için onların tarzına uygun yeni rap mesajları listesi oluşturduk. Buyrun .. :) -Kimse Duramaz Rapimin önünde Fazla Güvenme Koç kendine Alırım Senide Ayaklarımın...
  4. Platonik Aşk Mesajları İsteyenler Buraya !

Platonik Aşk Mesajları İsteyenler Buraya !

Kısa Platonik Aşk Sözleri Aşk Mesajları Platonik Sevgili melekler, bazı insan aşık olur yere göğe haykırır duygularını, rahattır, gider itiraf eder. Ancak kimi de bir türlü söylemeyemez. İçi içini kemirir, mum gibi erir. Sonucuna katlanır, aşkını içinde yaşar. Bu ya kendine güvensizliğinden olur ya da alacağı cevabı bildiğinden. Platonik aşklar çoğunlukla da artistlere karşı duyulur. Siz...
  5. Facebookta Resimli Doğum Günü Mesajları isteyenler için burada

Facebookta Resimli Doğum Günü Mesajları isteyenler için burada

Resimli Doğum Günü Mesajları Facebook Facebookta Doğum Günü Mesajları Resimli Facebook Özür Dilerim Mesajları paylaşımımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, birbirinden güzel resimli doğum günü facebook sözleri sunuyoruz arkadaşlarım. İŞte size Facebookta doğum günü mesajları resimli sözleri arkadaşlar;

Sayfayı Paylaş