gebe
  1. Sidre

Sidre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yepyeni ürünler...

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Sidre tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar. .Bana hediye gelen ve beden olarak bol gelen bir kaç parçamı satışa koyuyorum. ..Kullanılamadı malesef...Tertemiz. .Umarım beğenirsiniz... Ürünler şimdilik bunlar..Alıcılara beden bilgisi için detaylı bilgi veririm...

Ekli Dosyalar:

Yepyeni ürünler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yepyeni nickler

yepyeni nickler

yepyeni nickler yepyeni nickler 2009 ecel nickleri 2009 2008 öLüm hayaTin heR kÖ$eSinde Beni bekLerken, eCeL hEr sOkak baSinda PusuDayken BiLe .. GüLüsüM 10 NumaRa !! Dusmanima dOst oLdun yIktIn dagIttIn bEni .. ! Sanmaki Bir anLik Bir siTemDir Bu ya$adikCa Benim nefretimSin Sen ! yAkip yAkip SöndürDügüm Oo>> bEnim YarIm sEvDam uZatmayın kirLi eLLerinizi üStüme .....
  2. Yepyeni sehpalar

Yepyeni sehpalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yepyeni abiyeler

Yepyeni abiyeler

tesettür abiye abiyeler yepyeni abiyeler armine armine abiye Şık ve güzel olmak isteyen bayanlara:tik:
  4. Accessorize ürünleri – kışlık ürünler

Accessorize ürünleri – kışlık ürünler

Accessorize aksesuar ürünleri konusunda eline su dökülmeyecek markalardan bir tanesi , bayanlara ucu bucağı olmayan bir aksesuar ürünleri yelpazesi sunuyor. Accessorize 2011 sonbahar kış koleksiyonlarından çok şık kışlık ürünler seçtim; eldivenler, şemsiyeler, bereler, atkılar, eldivenler, çoraplar ve sayacağımız bir çok kışlık ürün Accessorize mağazaların da sizleri bekliyor. Seçtiğim...

Sayfayı Paylaş