gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yepyeni ve güncel 2012 derimont modelleri arıyorum kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar kış kendini iyice hissettirdi. Ben varya ben hastayım derilere :) Biraz pahallı olmalarının yanında ancak gücüm bir tanesini almaya yeteceğinden dolayı, sizden bir kadın sitesi olarak aradığım modeli de bulacağımı umarak 2012 model yeni olcak ama derimont modelleri arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese selamlar bu arada ben Seda :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

SadmiN bunu beğendi.
Yepyeni ve güncel 2012 derimont modelleri arıyorum kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En şık derimont modelleri

En şık derimont modelleri

deri mont modelleri derimont modelleri derimond en güzel deri montlar derimont modellerı
  2. Yepyeni 2012 Model Uzun Çizmeler

Yepyeni 2012 Model Uzun Çizmeler

uzun çizme modelleri 2012 uzun çizmeler uzun çizme modası Birkaç senedir olduğu gibi 2012 yılında da uzun çizmeler rağbet görüyor melekler. :) Özellikle yine birkaç senedir çok tutulan skinny jeanlerin üstüne çekilen uzun çizmeler hem modern bir hava veriyor hem de soğuktan koruyor. Bu şekilde spor bir tarz yakalayabileceğiniz gibi etek ve elbiselerin altına giydiğiniz uzun çizmelerle daha...
  3. Yepyeni 2012 Tayt Modelleri Burada

Yepyeni 2012 Tayt Modelleri Burada

tayt modası tayt modelleri 2012 2012 tayt modası Kendimi bildim bileli olan tayt modası bu yıl da devam ediyor melekler :) Kullanışlı, rahat, ulaşılabilir ve her keseye uygun çeşitleri olması sebebiyle fazlasıyla tercih edilen taytlarda bu yıl çok renklilik ve desenlerin yanısır parlak kumaşlar göze çarpıyor. İster düz ayakkabılarla spor, ister topuklu ayakkabılarla cool bir tarz...
  4. Yepyeni Jean Modelleri 2012

Yepyeni Jean Modelleri 2012

jean modelleri 2012 jean modası 2012 jean trendleri 2012 Denim kumaşın hayatımızda ki yeri tartışılmaz melekler :) Fransa'da işçilere elbise olsun diye denim kumaşından üretilen pantolonlar günümüzde dünyada en çok kullanılan kıyafet olarak biliniyor. Ama moda durur mu ? Denim kumaşı he ryürlü materyalle birlikte kullanıp, rengiyle oynayarak değişik modelde etek, pantolon, gömlek ve tulumlar...
  5. 2012 Desa Çanta Modelleri yepyeni

2012 Desa Çanta Modelleri yepyeni

Desa Çanta Modelleri 2012 Desa 2012 Çanta Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler ben gibi çanta tutkunu olan tüm üyelerimiz için ve misafirlerimiz için Desa 2012 çanta modellerinin yeni trendlerini görücüye çıkartıyorum bu sayfamızda!

Sayfayı Paylaş