gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yepyeni ve hızla türeyen bir Youtube efsanesi (Kata dolsama)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

kata dolsama 1945 kata dolsama nedir kimdir Metin şöyle ; "1945 te kata dolsama adındaki bir çocuk öldürüldü ve sakın okuma!bu yazıyı okuyan herkesin dolunayda arkasında belirip öldüreceği söyleniyor bunun olmaması için 5 ayrı videoya bu yazıyı at...yalan değil!..."

Herhalde bunu ilk yazan kişi çok zeki (!) olmalı. 5 ayrı videoya yazı attırak korkak üyeler tarafından meşhur edilmesini sağlıyor. ama tabi korkak olmayan üyeler de var.
    Örneğin Bakınız Aşağıda ;
    -----------------------------------
    zenithmaudlin gönderdi:
    isallah kata dolsamanın ruhu dolunayda arkamdan gelir de azına bi tane cakarım.yoksa yaksam mı onu ya:d:d:d
    --------------------------------------------

komandoxx gönderdi:
    yalan söylemeyin o kata bizim orda oturuo hiç öyle bi çocuk deil namazında niyazında :d korkmayın içiniz rahat olsun :d

---------------------------------------------

trakyali3939 gönderdi:
    lan manyakmısınız siz kata bi dolunaylı gecede yanıma gelsinde dolunaya karşı s.x yapayım onunla zuhahaha

--------------------------------------------

remebers gönderdi:
    1945 kata dolsamayı gebertmişler gelsin benide öldürsün de göriim ben allah c.c. den başka kimseden korkmam benim canımıda herkezin canınıda yalnızca o alır he bu arada o katadolsamayı anlarsınızya kanunen 1940 kere.................. bekliyorum katadolsama zuhahahhaaaa [​IMG])))))))))))))))))))))
    ------------------------------------------------

ahmet4141 gönderdi:
    a.... k....im o dolsamainnda onu oldureninde

---------------------------------------------------

alperdeejay gönderdi:
    isterse yarımayda gelsin üstüne işerim görür kim kimi öldürüyor :d

--------------------------------------------------------

austr54 gönderdi:
    cikarilacak sonuc,dolunayda sokaga cikmayin yada cikarsaniz kicinizi duvardan ayirmayin...[​IMG]

--------------------------------------------------------
    remebers gönderdi:
    kata dolsamayı yakalayıp domaltana 20 ytl ödül benden..

Not : (Ç)Alıntıdır...

Yepyeni ve hızla türeyen bir Youtube efsanesi (Kata dolsama) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıbrıs bir Akdeniz efsanesi

Kıbrıs bir Akdeniz efsanesi

akdeniz efsaneleri kıbrıs efsaneleri kıbrıstaki efsaneler kıbrısla ilgili efsaneler kıbrıs ile ilgili Yüzyıllardır her medeniyetin göz koyduğu Kıbrıs, bugün bir turizm merkezi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, altın sarısı kumlarla kaplı kumsalları, denizi, baharda açan ardıç ve orkideleri, binlerce yıllık tarihi ve eğlencesiyle sizleri bekliyor Türkiye'nin güneyinde yer alan Kıbrıs,...
  2. Yepyeni ve bir sürü Günaydın Gifleri

Yepyeni ve bir sürü Günaydın Gifleri

günaydın gifleri yepyeni günaydın mesajları kartları kartpostalları gifleri burada Merhaba meleklerim.Hepimiz birbirimize günaydın demeyi seviyoruz öyle değil mi.Bunu için sizlere güzel mi güzel gifler topladım.Bunlardan istediğiniz hepsini kullanabilirsiniz...Hepinize günaydıınn...:D:amigo:
  3. Ağlayan Kaya Efsanesi

Ağlayan Kaya Efsanesi

gebe kaya efsanesi ağlayan kaya efsanesi manisa ağlayan yılanlı taş Niobe, babası Tantalos ve kardeşi Pelpos gibi, Anadolu'ya özgu bir efsanedir. Yarı-tanrı Tantalos'un kızı Niobe, Magnesia (Manisa)'nın Sipylos Dağı yöresinde doğmuş, tanrıça Hera (kimi kaynaklarda Leto olarak geçer.) ile birlikte çocuklukları bu yörede geçmiştir. Daha sonra Niobe, Thebai kralı Amphion ile evlenir ve yedisi...
  4. Adana - Pozantı - Yılanlı Kaya Efsanesi

Adana - Pozantı - Yılanlı Kaya Efsanesi

efsaneler yılanlı kaya yılan kaya efsanesi yılanlı efsanesi adana ile ilgili efsaneler İşte burası YILANLI KAYA olarak bilinen yerdir. Ve yörede burası ile ilgili farklı efsaneler anlatılır... En bilinen iki tanesini buraya ekliyorum... Bir çoban varmış. Çobanın da bir kızı varmış. Kızın adı Gürlek. Babası ile Gürlek davar gütmeye gitmiş. Kız dağda babasından...
  5. Yeniden ve yepyeni bir öğretmen olmak

Yeniden ve yepyeni bir öğretmen olmak

Hayatta birçokşey için gec kalmıs sayılmayız.yeterki hedefimizi belirleyip, inanarak ,yürekten isteyelim başaramayacağımız hiçbir şey kalmayacaktır. İnsan bu. Su misali, kıvrım kıvrım akar ya….. diye başlayan o muhteşem şiir, hayatın kıvrımlarla dolu olduğunu hatırlatır bana hep. Özel hayatımızda da, iş hayatımızda da inişler çıkışlar yaşarız. Arkadaş sandığımız, dost bildiğimiz...

Sayfayı Paylaş