Yepyeni ve hızla türeyen bir Youtube efsanesi (Kata dolsama)

almira

Yeni Üye
Üye
Yepyeni ve hızla türeyen bir Youtube efsanesi (Kata dolsama)
kata dolsama 1945 kata dolsama nedir kimdir
Metin şöyle ;
"1945 te kata dolsama adındaki bir çocuk öldürüldü ve sakın okuma!bu yazıyı okuyan herkesin dolunayda arkasında belirip öldüreceği söyleniyor bunun olmaması için 5 ayrı videoya bu yazıyı at...yalan değil!..."

Herhalde bunu ilk yazan kişi çok zeki (!) olmalı. 5 ayrı videoya yazı attırak korkak üyeler tarafından meşhur edilmesini sağlıyor. ama tabi korkak olmayan üyeler de var.
Örneğin Bakınız Aşağıda ;
-----------------------------------
zenithmaudlin gönderdi:
isallah kata dolsamanın ruhu dolunayda arkamdan gelir de azına bi tane cakarım.yoksa yaksam mı onu ya:d:d:d
--------------------------------------------

komandoxx gönderdi:
yalan söylemeyin o kata bizim orda oturuo hiç öyle bi çocuk deil namazında niyazında :d korkmayın içiniz rahat olsun :d

---------------------------------------------

trakyali3939 gönderdi:
lan manyakmısınız siz kata bi dolunaylı gecede yanıma gelsinde dolunaya karşı s.x yapayım onunla zuhahaha

--------------------------------------------

remebers gönderdi:
1945 kata dolsamayı gebertmişler gelsin benide öldürsün de göriim ben allah c.c. den başka kimseden korkmam benim canımıda herkezin canınıda yalnızca o alır he bu arada o katadolsamayı anlarsınızya kanunen 1940 kere.................. bekliyorum katadolsama zuhahahhaaaa
smile.gif
)))))))))))))))))))))
------------------------------------------------

ahmet4141 gönderdi:
a.... k....im o dolsamainnda onu oldureninde

---------------------------------------------------

alperdeejay gönderdi:
isterse yarımayda gelsin üstüne işerim görür kim kimi öldürüyor :d

--------------------------------------------------------

austr54 gönderdi:
cikarilacak sonuc,dolunayda sokaga cikmayin yada cikarsaniz kicinizi duvardan ayirmayin...
smile.gif

--------------------------------------------------------
remebers gönderdi:
kata dolsamayı yakalayıp domaltana 20 ytl ödül benden..

Not : (Ç)Alıntıdır...

Geri