gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yer Çekimine Karşı Koyan Adam ...

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Yer Çekimine Karşı Koyan Adam ...

Allah Allah nasıl havada durmuş yav:hmm:acaba gerçekmi emeğine sağlık canım

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

evet ya nasıl olur bu gerçek değil diyesim geliyor ya

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

bende anlamiyorum ya :hmm:

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bunu bıyerdede gormustum..ya bu adam 3 harflılerle arkads kesın...
    paylasım için saol

6. Monera

Monera Forum Okuru

Yer Çekimine Karşı Koyan Adam ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adamın Atlamadığı Yer Kalmadı...

Adamın Atlamadığı Yer Kalmadı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çocuğu Büyük Adam Yerine Koymak

Çocuğu Büyük Adam Yerine Koymak

Çocuğu büyük adam yerine koymak nasıl olacaktır. Evinize çok saygı ve sevgi duyduğunuz bir misafir gelse, siz ona nasıl davranırsınız? Özellikle çocuğunuza bu kişinin yanında nasıl muamele edersiniz? Bunu gözünüzün önüne getirin ve çocuğunuzu ciddiye alınız. Mesele bu kadar basittir. Böyle bir misafirinizi çocuk ile birlikte olduğunuz zaman hayalinizde baş köşeye oturtunuz, sanki o varmış...
  3. 'sevdiğim adama karşı kedi gibiyim'

'sevdiğim adama karşı kedi gibiyim'

“MERHABA” DERKEN YÜZÜ YERİNE DİREKT BACAKLARINA KİLİTLENDİM. NE YAPAYIM? DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR UZUN VE GÜZEL BACAKLAR GÖRMEMİŞTİM. ZATEN BİR ANDA “BU EN GÜZEL KAPAĞIMIZ” OLACAK SÖZLERİ DÖKÜLÜVERDİ AĞZIMDAN. Kendisine çok güveniyor. Kompleks oranı sıfır. Güzel olduğu kadar akıllı. Cezaevinden çıktıktan sonra yazdığı kitap 20 bin satmış. Şimdi de manken-şarkıcılar kervanına katılmaya...
  4. Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri

Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri

Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri hakkında bilgi,,, Merhaba arkadaşlar Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri nelerdir bu konuda kızıma bişeyler öğretmek istiyorum
  5. Kötü Yol Dizisi Çekimleri Adana 'da başladı

Kötü Yol Dizisi Çekimleri Adana 'da başladı

kötü yol dizisi kötü yol dizisi oyuncuları kötü yol Sevgili melekler, geçtiğimiz gün haberini yaptığımız Kötü Yol dizisi oyuncuları tam ekip dizinin çekimlerine Adana'da başladı. İlker Aksum, Cansel Elçin ve Şükran Ovalı 'nın başrollerde olacağı Kötü Yol dizisi ile ilgili detaylı bilgiler şöyle..:) Gold Film’in imza attığı dizide Şükran Ovalı kötü yola düşmemek için mücadele veren bir...

Sayfayı Paylaş