gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yer Gök Aşk Dizi Tanıtımı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hislerini saklayan, kırılmadan yaşayamaz....

Bir sevda için bölünmüş iki kız kardeşin yüreği....

Biri hüzün dolu, diğeri hırçın ve gururlu.... Hayatın neler getireceğini kim bilebilir?

Ne kadar isterse kaçamaz insan. Mecbur olur birbirine.

Ne vazgeçebilir yürek; ne de dur diyebilir sevdaya. Bir yüreğe iki yangın düşerse

Yer Gök Aşk olur...

İşte böyle bir hikaye bu dizinin işlediği.Müzikleriyle olsun mekanlarıyla olsun gerçekten insanın içine işleyen bir dizi...

Yer Gök Aşk Dizi Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerim yer gök aşk

meleklerim yer gök aşk

yer gök aşk yusuf kimle evlenecek yer gök aşk yusuf kime aşık olacak aşkta kime aşık olacak aşkta kimle evlenecek meleklerim yer gök aşka bakanlar ewt yazsın yusuf kimle beraber olacak
  2. Yer gök aşk...

Yer gök aşk...

yer gök aşk facebook yer gök ask facebook aşk kostümleri kıyafetleri yergök FOX tv YER GÖK AŞK ı izleyenler...ohyandan
  3. Yer Gök Aşk Dizi Resimleri

Yer Gök Aşk Dizi Resimleri

yer gök aşk yer gök aşkın çekildiği aşk dizisinin çekildiği resimleri ask Dizinin içinden bir kaç kare resimi sizlerle paylaşıyorum meleklerim. Gerçekten izlenmeye değer. Özellikle çekildiği yer ve mimari özellikleri bakımından sırf bunları görmek için bile değer.
  4. Yer Gök Aşk Bölüm Yorumları

Yer Gök Aşk Bölüm Yorumları

yer gök aşk bölüm yorumları resimleri birce akalay murat ünalmış bölümlerde neler oldu tüm yorumlar hakkında genel bilgiler Yer gök aşk yeni sezon bölümü az önce bitti melekler gelelim yorumlaraa önce ben başlıyorumm şimdi neydi buu havva öldümü gerçektenn? yoksa hamiyetin yeni oyunumu dersinizz bana göre hamiyetin sinsibir oyunu bu havva ölmedii nasıl bir ana bu hamiyet hasta oğluna...
  5. Yer Gök Aşk Oyuncuları İsimleri

Yer Gök Aşk Oyuncuları İsimleri

Yer Gök Aşk Oyuncuları İsimleri yazın bana lütfen Yer Gök Aşk Oyuncuları İsimlerini yazın kızlar

Sayfayı Paylaş